Skocz do zawartości
Anawriel

Dyskusje do tematu-[ROM] Oprogramie do Lenovo Yoga 8/10 z 3g i bez + nieoficjalne + mody + jak wgrać

Rekomendowane odpowiedzi

najeżdżasz myszką na pierwszy link klikasz strzałkę pojawiającą się z prawej strony , download , program ściągnie się w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szy_a

Z gwarancją to będzie ryzyk fizyk. Pytanie - czy juz ktoś zainstalował ten ROM? Jeśli tak to dajcie info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buran

Lenovo ponownie udostępniło aktualizacje do 4.4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na moim yoga 10 3G wyskakuje błąd przy próbie aktualizacji(tak jak i przy poprzednich wersjach update) i po restarcie komunikat o niepowodzeniu instalacji OTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie wersja z jakiejś sieci komórkowej? wgraj softa z przyklejonego tematu i będziesz miał normalne update :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli mnie nie okłamali jak mówili mi przez telefon ze aktualizacja może być za tydzień :) wlasnie pobieram yoga 8 wifi ale po aktualizacji jest super :) wszystko działa płynniej jest teraz system w pełni spolszczony ale brak wyboru dalvik czy art. w opcjach programisty

Edytowane przez lazydamian
    infos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem po testowałem i wróciłem do 4.4.2 masakra... jak dla mnie nic się nie zmieniło :( w trakcie mojego intensywnego testowania cały tablet zawiesił się 3x trzeba go było powerem wyłączać... no i d tego te błędy które opisałem w innym temacie. Może za 6 mieś puki co widząc że 4.2.2 jest już nie rozwijany (bo i po co :) ) to przerabiam go po swojemu i będę siedział na nim :) na tą chwile szkoda czasu na 4.4.2...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne ja znowu miałem sporo bledow w 4.2.2 które teraz mam poprawione co do ramu to zapotrzebowanie spadlo minimalnie aplikacje lenovo troszkę poprawione mniej bledow językowych prawie wgle w 4.2.2 mi się scinal czasami i miałem trochę opcji w launcherze które resetowaly tablet samoczynnie po ich wybraniu - chodzi mi o efekty przejścia ekranu a teraz mam to poprawione nie wiem czemu tak jest imo Lenovo powinno się bardziej przyłożyć i mam nadzieje że jeszcze mnie uraczy 4.4.3/4.4.4 z poprawkami błędów a ta przeźroczysta i ukrywająca się dolna belka to ściema od googla jak nie wiem bo 95% programów które używam tego nie obsługuje... chciałem to cale ART przetestować ale nie mogę tego znaleźć jak ktoś cos będzie wiedział to proszę o jakies info bo w opcjach programisty nie ma tej opcji :/

Edytowane przez lazydamian
    wiecej info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka wersja softu jest teraz najnowsza? bo wgrałem sobie od Ciebie @Anawriel, z przyklejonego tematu, wersję B6000_A442_001_020_xxxx i nie znajduje mi ona nic przez OTA, a wydaje mi się, że parę dni temu miałem OTA do wersji B6000_A442_001_021_xxxx (ta mała łatka co się pojawiła do zabugowanego 4.4.2)

jaką datę wydania ma ta Twoja wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta z przyklejonego tematu jest bodajże z 20 czerwca a ta przez ota chyba z lipca jakaś natomiast szczerze powiem obie do niczego się nie nadają :) czekam jak wyjdzie coś naprawdę stabilnego ... (chciałem zrobić parę zdjęć dziecku o w trakcie zabawy aparatem 2x (na 30 min) powiesił się cały tablet...) dlatego wróciłem do 4.2.2 i dalej wiodę spokojne życie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi