Skocz do zawartości
Bananxdd

Zamiana na LG G2. Opinie, opłacalność, jak wypada z innym telefonem.

Rekomendowane odpowiedzi

Watkins

Nawet się nie zastanawiaj, miałem S4, potem One M7 a teraz G2, bdb sprzęt, nie będziesz żałował

D802

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymieniaj dopóki druga osoba się nie rozmyslila! Między tymi telefonami jest przepaść na korzyść G2 (i nie piszę tego przez to że go posiadam).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze. Wymiany dokonam jednak martwi mnie ta pamięć.. Na pewno można sobie z nią poradzić zgrywając większość na kompa no ale zobaczymy jak sobie poradzi :)

Opiszę swoje wrażenia po wymianie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mając G2 przez jeden dzień miałem S5 - i to była porażka, telefon sporo wolniejszy (a prawie nowy był), nakładka tragiczna, zero customizacji, guziki fizyczne zamienione i nic z tym nie zrobisz... więc z S4 różnica powinna być jeszcze bardziej odczuwalna na korzyść G2 (choć w S4 akurat guziki fizyczne są jeszcze okay, a i kiedyś miałem wrażenie, że działał płynniej niż teraz S5).

tylko później nie twórz wątków typu "czy da się w G2 wysyłać SMS przesuwając w lewo/prawo". ;)

pozdro.,

mxw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem już po zamianie i powiem, że jestem zadowolony, wręcz zachwycony G2 ;o Telefon jest świetny, piękny, wielki. Ekran jest idealny. Mając S4 myślałem, że nie znajdę nic lepszego lecz G2 zaskoczyło mnie po całości. Telefon jest po prostu lepszy i to pod względem oprogramowania ponieważ jest o wiele szybszy jak i pod względem wyglądu. Telefon jest śliczny.

Teraz tylko czekać na pierwsze problemy (odpukać :D)

Myślę, że poza tym brakiem slotu SD telefon jest 100% idealny :)

Polecam każdemu zastanawiającemu się nad zamianą S4 na G2 zamianę !!

Dzięki za opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Czekam na pierwsze problemy" jakby nie mozna bylo sie cieszyc :E

Ja również moge polecic taką zamiankę... Naprawde jest super, bałem sie LG ale musze przyznac ze jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

android_jelly - Zawsze muszą być jakieś problemy :D Chociaż bym był 100% szczęśliwy nie wierzę, że obędzie się bez problemów ale jestem dobrej myśli (odpukać :3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że nas posłuchałeś. Niech Ci służy jak najlepiej! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego Bananxxd:

a czy możesz się odnieść do jakości zdjęć i filmów na tych dwóch smartach? Czy S4 robi lepsze fotki? Na G2 trochę ludzie narzekają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście.

Myślę, aczkolwiek nie jestem jakimś fotografem i nie robię perfekcyjnych zdjęć ale:

-G2 robi świetne zdjęcia i ma na prawdę superszybką migawkę. Zdjęcia w dzień wychodzą świetne, przy lekkim oświetleniu również bez problemów, przy kompletnej ciemności zdjęcia aż się zdziwiłem ale również wychodzą całkiem niezłe (Mimo, że zanim się nastroi to parę sekund minie więc szybkie zdjęcia nocą odpadają )

- Co do filmów to oczywiście filmy w pełnej jakości przy 60fps wychodzą przepięknie płynne.

Co do porównania z S4:

Mając S4 zauważyłem, że również robi świetne zdjęcia w dzień jednak:

-Przy słabszym oświetleniu zdjęcia są trochę przerzedzone.. W ciemności zdjęcia wychodzą kiepskie niestety ;/

-Co do filmów to wiadomo, że S4 nie dorówna 60fps w G2 lecz S4 kręci równie dobre filmy :)

Końcowo: Jeżeli chodzi o całokształt to polecam do robienia zdjęć G2 jednak pewnie jeszcze będzie wiele okazji do sprawdzenia dokładnie aparatu więc oczywiście będę dodawał dalsze opinie :)

+ Dodam jeszcze temat baterii w G2 :) I powiem tak:

-Przy normalnym używaniu telefonu tzn; SMS ciągle praktycznie, parę połączeń, ciągłe szukanie zasięgu ponieważ no jestem aktualnie poza miastem i krucho tu z zasięgiem, i około godzince spędzonej na WiFi do sprawdzenia fejsa telefon trzyma 53 godziny i posiadam jeszcze 45% baterii ;)

-Gdzie w S4 przy takim samym wykorzystywaniu odłączając go o 7 to, do około 22 miałem jedynie koło 20-30% baterii. A przy ciągłym użytkowaniu bateria max dzień trzyma :)

Edytowane przez Bananxdd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi