Skocz do zawartości
Jonny

[P768]Problem z wgranie androida 4.1

Rekomendowane odpowiedzi

Jonny

Witam otóż mam problem z wgraniem aktualizacji na ten telefon, próbowałem przez LG PC Suite (przy 5% wywala błąd gdy instalują się sterowniki i wyskakuje że program nie odpowiada) a także lg flash tool([bIN]{LGFlashTool} Unbrick/Unroot/Flash ANY (P769, MS769, P760) in Download Mode - xda-developers), i tu jest problem że program wymaga bym wybrał plik .dll dla mojego modelu ale niestety nie ma go (jest tylko dla 760&769) i tu proszę o waszą radę jak mogę wgrać tą aktualizację na ten model?

Serdecznie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

chcesz wygrać oprogramowanie najnowsze dostępne dla tego telefonu czyli na rynek azjatycki czy też wersję europejską ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jonny

Jaką kolwiek by działała... Kurde bawiłem się w modowanie wielu telefonów ale jeszzcze nie miałem takich problemów -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

lg mobile support tool spróbuj tego programu tam jest takie coś jak awaryjne przywracanie systemu powinno wgrać najnowszą wersję tam też pobierzesz odpowiednie sterowniki do tego modelu pamiętaj że ten model jest przeznaczony na rynek azjatycki

jeśli chcesz wgrać jednak europejski czy też polski rom co polecam spróbuj tego sposobu

http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/

oczywiście pamiętaj o sterownikach pod model który posiadasz i postępuj zgodnie z instrukcją z pierwszego postu

jak dobrze pamiętam twój model na inną kamerę więc jeśli wgrasz europejski czy polski soft może ci być potrzebny jakiś patch kamery ale myślę że znajdziesz go na xda

softy dla lg są dostępne tutaj

Lg Optimus L9 Firmware List

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jonny

Tak czy siak to ja mam język polski ;) Okej dzięki za pomoc, jutro spróbuję tym programem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi