Skocz do zawartości
woytus

Regulacja bransolety w Sony SW 2

Rekomendowane odpowiedzi

woytus

Kupiłem dziś SmartWatch 2 z bransoletą. Na pierwsze 15 minut zabawy w parowanie, aktualizacje i pierwsze ustawienia zabawka wygląda całkiem fajnie. Jednak standardowa długość tej bransolety jest dla mnie za duża. Na bransolecie są jakieś strzałki od wewnętrznej strony pokazujące kierunek wysuwania lub innej czynności (tak jak widać na zdjęciu). Próbowałem cienkim narzędziem wysunąć bolec i nawet nie drgnie- próby były podejmowane w kilku miejscach. Było podważanie, szukanie informacji w goole i do tej pory moja zagadka się nie rozwiązała. Macie jakieś pomysły??

post-79042-1425574945086_thumb.jpg

post-79042-14255749448776_thumb.jpg

post-79042-14255749449892_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

How to remove metal watchband link from Sony SmartWatch 2

Pewnie trzeba je wybić jak w każdej typowej bransolecie. Tylko pamiętaj, że spowrotem wbija się je zaokrągloną stroną tak jak pokazują strzałki. Przy wbijaniu nie zegnij czasem szpilki.

Gdyby tak łatwo wychodziły, to po kilku tygodniach wyszłyby same, a Ty byś zgubił zegarek. Daj zarobić zegarmistrzowi ;-)

Ps. Jeśli to przez przypadek wersja srebrna, to chętnie odkupię od Ciebie chociaż jedno ogniwo, bo ja mam dokładnie odwrotnie, o jedno za mało. Nie jest super ciasno, ale przydałoby się.

Edit: dopiero zerknąłem na fotki, to jest wersja srebrna. Jak już wspomniałem, chętnie odkupię minimum jedno ogniwo wraz ze szpilką.

Edytowane przez iniemamocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem dziś SmartWatch 2 z bransoletą. Na pierwsze 15 minut zabawy w parowanie, aktualizacje i pierwsze ustawienia zabawka wygląda całkiem fajnie. Jednak standardowa długość tej bransolety jest dla mnie za duża. Na bransolecie są jakieś strzałki od wewnętrznej strony pokazujące kierunek wysuwania lub innej czynności (tak jak widać na zdjęciu). Próbowałem cienkim narzędziem wysunąć bolec i nawet nie drgnie- próby były podejmowane w kilku miejscach. Było podważanie, szukanie informacji w goole i do tej pory moja zagadka się nie rozwiązała. Macie jakieś pomysły??

attachicon.gif78745.attach

witam , nie masz moze za duzo ogniw potrzebuje ze 2 sztuki .pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zaniosłem do zegarmistrza - chwila roboty, pare ziko i ma sikor na cacy zrobiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi