Skocz do zawartości
krycho

Jaki futerał/etui do Arc?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kaburę i według mnie jest mało wytrzymała. Chociaż sądze ze raz na pewno uratowała mój wyświetlacz, moze wiecej. Plastik popękał i teraz telefon słabo siedzi, ale kupilem jedna z tanszych wiec to pewnie dlatego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie,

Jako, że niedługo paczuszka z Arciem powinna do mnie dotrzeć, mam pytanie - jakie etui/futerał polecacie?

Czy są dostępne oryginalne etui/futerały wyprodukowane przez SE? Czy to droga impreza?

Co byście polecili i gdzie to kupić? :)

Witam

Ja do swojego Arca kupiłem etui typu s-line telefon elegancko sie prezentuje i co najlepsze poprawiło to żywotność baterii czego nawet znajomy z serwisu nie potrafi wytłumaczyć (możliwe iż materiał z którego wykonane jest etui zatrzymuje ciepło które poprawia żywotność baterii) także moge w pełni polecić tego typu etui.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pse

Nie pęka, ale drugi raz bym tego nie kupił i Wam też odradzam. Po miesiącu używania na obudowie pojawiło się mnóstwo rysek - pod etui. To twardy plastik jakoś porysował powierzchnię, etui wylądowało w koszu.

---------- Post dołączono o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Witam, czy ma ktoś może case do arc? bo ja mam takiego http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/63/55/12/2663551219 i juz 2 mi popękały w ciągu miesiąca. dodam że uważałem na telefon a one pękały w rogach.. i nie kupiłem jakiegoś ''najtańszego" bo dałem 18zł za jeden..

Macie może coś sprawdzonego i dobrego sprzedawce? bo mam skórke ale jakoś wolałbym case. pozdrawiam

nie pęka Ci?

Nie pęka, ale po miesiącu używania pod etui pojawiło się dużo rysek - twardy plastik z jakiego wykonane jest to euti porysował obudowę. Wylądowała w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moff

Hej.

Mam pytanie. Czy ktoś z was trafił na flip cover do arc s? Szukam i znaleźć nie mogę, a zależy mi na czymś w stylu SIII, czyli w miarę cienkiej klapce, która nie otwiera się w pionie.

Będę niezmiernie wdzięczny za namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś polecić jakąś dobrą kaburę do arc'a ? LT15i . Mam problem w wyborze, a jestem zmuszony kupić, spadł mi już dwa razy, chyba przez jego budowę, łatwo wypada z ręki. Teraz zbliża się zima, więc warto jest się wyposażyć w takie cacko. Ważne, żeby telefon nie "latał" w niej oraz dobrze, żeby nie była na żaden magnes. Już lepiej jak będzie na rzepę. Z tego co wiem to magnes niszczy ekran. Podajcie linki. Dobrze żebym zmieścił się w 30 zł z wysyłką, no ale jeśli nie będzie nic dobrego, to dopłacę te kilkanaście złotych. Lepiej mieć solidną, niż pierwszą lepszą chińską.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up kup sobie coś takiego: Etui FUTERAL S-LINE SONY ERICSSON XPERIA ARC S (3679419715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ja mam takie tylko że błękitne i na srebrnej arc s'ce super to wygląda, dodatkowo folia na ekran i potem masz tel jak nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja koleżanka miała takie coś, tylko ,że na innym telefonie. I powiem, że w ogóle mi się to nie podoba. Wolę jakąś dobrą kaburę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia gustu, każdy lubi co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem taką: KABURA ETUI TELSAFE SONY XPERIA ARC S + FOLIA (3622443776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pytanie do was, ona będzie normalnie pasować do xperii arc LT15i? Z tego co patrzyłem, to wymiary mają te same LT15i oraz LT18i.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No spokojnie, bo Lt15i (Arc) i Lt18i(Arc S) różni się tylko i wyłącznie taktowaniem procesora, a wszystko inne ma to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi