Skocz do zawartości
krycho

Jaki futerał/etui do Arc?

Rekomendowane odpowiedzi

barth

Ja kupilem w MM na zasadzie dopasowania, niestety nic dedykowanego nie bylo.

Kupilem futeral z logiem WG (to chyba nazwa firmy) koszt smieszny... 19 zl :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o tak przy okazji tez kupilem wczoraj futeral/pokrowiec, wsuwany z zamykana klapka na magnes i ze sznureczkiem do wyciagania, calkiem fajny, miekki i lekki material. Telone pisze jakies noname chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

ja osobiście zakupiłem taki jak na tej aukcji Etui MESH Sony Ericsson X12 ARC + FOLIA GRATIS!!! (1634206273) - Aukcje internetowe Allegro

w/g mnie super wygląda i bardzo dobrze się sprawdza. Patrząc na Arca położonego wyświetlaczem do góry nie widzisz, że ma etui. W dłoni super się trzyma i wygląda bardzo dobrze. Kilka osób myślało, że tak wygląda Arc po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barth
    Witam,

ja osobiście zakupiłem taki jak na tej aukcji Etui MESH Sony Ericsson X12 ARC + FOLIA GRATIS!!! (1634206273) - Aukcje internetowe Allegro

w/g mnie super wygląda i bardzo dobrze się sprawdza. Patrząc na Arca położonego wyświetlaczem do góry nie widzisz, że ma etui. W dłoni super się trzyma i wygląda bardzo dobrze. Kilka osób myślało, że tak wygląda Arc po prostu.

czy to cudo ma folie od strony ekranu?

telefon wlozony na zdjeciach wyglada jakby byla folia, ale na zdjeciach samego futeralu folii nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma folii, zakrywa plecy i boki Arca, natomiast od góry i z dołu widać ramkę telefonu. Po założeniu jak trzymasz go w dłoni to wygląda jakby wcale nie było futerału. Jeszcze jedna myślę ważna rzecz to to, że minimalnie wystaje ponad wyświetlacz dzięki czemu można go kłaść na blacie stołu wyświetlaczem do dołu bez większych obaw o ekran. Ja jestem zadowolony w 100%. W razie co przeszukaj allegro bo można go znaleźć za 5 pln + koszty wysyłki 10 pln. Ja tak trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barth
    Nie ma folii, zakrywa plecy i boki Arca, natomiast od góry i z dołu widać ramkę telefonu. Po założeniu jak trzymasz go w dłoni to wygląda jakby wcale nie było futerału. Jeszcze jedna myślę ważna rzecz to to, że minimalnie wystaje ponad wyświetlacz dzięki czemu można go kłaść na blacie stołu wyświetlaczem do dołu bez większych obaw o ekran. Ja jestem zadowolony w 100%. W razie co przeszukaj allegro bo można go znaleźć za 5 pln + koszty wysyłki 10 pln. Ja tak trafiłem.

faktycznie teraz zauwazylem ze ta folia to folia naklejana na ekran ...

... to chyba to co oferowane w aukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupuję kaburę krusell

zawsze pasują:)

tylko niestety do Arc nie ma klipsa do paska a sa 2 szlufki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko niestety do Arc nie ma klipsa do paska a sa 2 szlufki

Tak nie do końca kolego. Proponuje się rozejrzeć w temacie kabury Krusell Orbit Flex np. Krusell.pl - Krusell Sony Ericsson X10 Xperia ( w linku masz do x10 gdyż chwilowo do Arca jest wszystko wyprzedane, pomijając ebay ) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro kupowałem przedwczoraj

poszukaj - są w min 3 miejscach.

Ponadto mam jeszcze futerał typu gel- połączony z sztywnym tworzywem - całkiem niezły ale nie działa w nim przycisk wyłączania u góry tel. - za mały jest ten wyłącznik niestety. Reklamowany na allegro jako niezniszczalny spokojnie znajdziesz, ma fajny design z jakby falą lub nawiązaniem do tybetańskiego znaku harmonii energii -jedna część jest miękka a druga sztywna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi