Skocz do zawartości
krycho

Jaki futerał/etui do Arc?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim,

Jestem świeżakiem, ale mimo to mam pytanie :D

Co opłaca się bardziej?

Oryginalna kabura SE czy jakiś shit gelowy i co bardziej chroni przed upadkiem i ryskami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed upadkiem i rysami bardziej chroni wiadomo kabura. Tylko z kabura jest jeden problem jak się ją nosi w spodniach. W poprzednim telefonie X10 po około miesiącu w kaburze /Krusel/ zaczęła się ścierać warstwa chromu na przyciskach u dołu ekranu teraz "prześwituje" barwa mosiężna. Po prostu gdy telefon jest w kieszeni spodni - górna pokrywa kabury "poleruje" bez przerwy najbardziej wypukłe elementy czyli klawisze telefonu.Dlatego do Arc-a , kupiłem na allegro obudowę typu MESH w zestawie z folią i wygląda naprawdę super i jest dobrze zabezpieczona, jak pisał wcześniej kolega obudowa ta wygląda tak jakby to był sam telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Etui MESH czy S-Line? Co wg Was może być, lepsze, praktyczniejsze, bezpieczniejsze? Nie moge się zdecydować :D raczej ciemnych barw etui kupie, oba wizualnie są super, dlatego zadałem w drugim zdaniu pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w byle komisie gsm mozesz kupić zwykłą antypoślizgową ''kieszonkę'' za 20zł. Ja mam taką już 4 msc (od nowości telefonu) i ani śladu używania na telefonie.

post-94165-14255700090712_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Kupiłem S-Line, dobrze zchodzi, ciekawe jak będzie w praktyce i jaka jakość. Napiszę jak przyjdzie i trochę po korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S-Line, kupiłem na allegro. Ładnie wygląda i dobrze chroni przed obtłuczeniami i zarysowaniami. Tylko o obiektyw aparatu się boję, bo niechroniony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Ja sobie zrobiłem kółeczko z folii (jak na ekran) :D i sobie przykleiłem, nie widze jakiejś utraty jakości. A jest jakaś ochrona, zapewne nie wielka, ale może uratować czasami szkiełko. Podejrzewam, że obiektyw też jest ze szkła mineralnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saru

Także kupiłem S-line za bodajże 15zł. Za tą cene jestem usatysfakcjonowany jakością, przylega do telefonu idealnie. Jedynym problemem jest wciskanie przycisku włączania telefonu. Bez etui było trudno a z nim jeszcze gorzej, trzeba dobrze trafic i mocno wcisnąć. Telefon wygląda w nim elegancko i nie czuje już jak bym trzymał jajko w ręce;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Fakt on/off ciężko wcisnąć, trochę kurzu wchodzi na dół telefonu pod przyciski. A tak często aż używasz przycisku włączania? Ja tylko do screenow :)

SwypTalk XArc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi