Skocz do zawartości
BlackT

Charczący dźwięk po odinstalowaniu equalizera

Rekomendowane odpowiedzi

BlackT

Witam,

Parę dni temu w playu aktywowałem do testów WIMPa. Niestety korektor nie działa na L9, standardowo używany Viper4Android także nie ruszał. Usunąłem vipera i w ramach testów zainstalowałem z marketu eqaulizera:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartandroidapps.equalizer&hl=pl

Efektu także nie było, jednak po jego usunięciu zaczął trzeszczeć dźwięk. Trzaski słychać w chwili odtworzenia dźwięku i z sekundę po jego zakończeniu, czasami w trakcie słuchania.

Jak przywrócić sterownik dźwięku i których plików szukać do podmiany? Zakładam, że to eq coś namieszał w plikach. Reinstalacji całego andka chciałbym uniknąć :)

ps. tu był jakiś trop, link nieaktywny

http://forum.android.com.pl/f763/beatsaudio-lepszy-da-wiae-k-w-l9-root-235833/index12.html#post2369434

edit 2.

Zrobiłem hard reset i nic nie pomogło. Dalej puka i trzeszczy szczególnie na słuchawkach. Próbować wgrać od nowa stokowy V20O czy problem może być sprzętowy?

Hard reset nie przywraca plików systemowych, nawet zamieniony systemUI nadal pozostał zmodyfikowany. Wieczorem spróbuje przywracania systemu, chyba że ktoś ma inny pomysł?

edit 3.

Wgrałem od nowa V20O i nadal lipa, chyba jednak siadło coś w środku :(

Edytowane przez BlackT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

spróbuj wgrać może CM 9 na zablokowany BL (bo chyba masz zablokowany) jak nie pomoże to powrót na stocka, unroot i wysłanie na gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi