Skocz do zawartości
glen

Mini-Netbook WM-8880-MID: Kombinacja klawiszy do startu w Recovery-Mode

Rekomendowane odpowiedzi

glen

Halo,

mam, spowodowany przeze mnie, problem ze startowaniem Androida 4.2.1.

System startuje,pokazuje sie logo Androida, fasolki wpadaja do puszeczki i na tym wszystko sie konczy-ladowanie systemu zamraza sie (zalaczony obrazek: post-324846-14255749468043_thumb.jpg).

Jedyna rada na ten problem jest start w Recovery-Mode (mam zapisana przy pomocy TitaniumBackup ostatnia, dzialajaca konfiguracje), ale nie znam potrzebnej do tego kombinacji klawiszy. Znane mi z dotad posiadanych Windows-PCs kombinacje Escape-Power, F4-Power, F8-Power, F11-Power i F12-Power, jak i wszystkie pozostale "Fxx-Power" nie funkcjonuja.

Moj przyrzad to Mini-Laptop (WonderMedia)WM-8880-MID. Nie posiadam zadnej instrukcji obslugi. Napisalem do WonderMedia Tajwan mail z zapytaniem, ale nie dostaje odpowiedzi. Mail-adress do WonderMedia PR-China nie funkcjonuje. Handlarz z UK, od ktorego laptopa kupilem obiecuje dowiedziec sie od producenta, ale chyba to tylko obiecanki-cacanki. Przeszukalem angielskie i niemieckie fora, ale nie znajduje w nich nic dla laptopa z klawiatura, sa rozwiazania, ale tylko dla telefonow.

Zalaczam zdjecie klawiatury laptopa:

post-324846-14255749467472_thumb.jpg

Moze ktos z Was mialby jakas idee, jakie kombinacje moglbym jeszcze wyprobowac ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam - glen

----------

Halo,

wlasnie dostalem odpowiedz od WonderMedia Tajwan, niestety negatywna. Oni produkuja tylko SoC (System on Chip) chipy, a nie kompletne urzadzenia (laptopy, telefony). A wiec, podawany w nastawieniach typ laptopa "WM-8880-MID" nie jest wlasciwy, bo odnosi sie tylkjo do zastosowanego chipu, a nie do calego "china-made" przyrzadu.

Cala nadzieja w Waszej pomocy i w powodzeniu w dalszym szukaniu kombinacji.

Pozdrowienia-glen

post-324846-14255749508152_thumb.jpg

Edytowane przez glen
Pisanie posta pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym nie ma Recovery Mode. Możesz tylko znaleźć czysty soft na necie wrzucić go na kartę SD i po odpaleniu pc z kartą w środku automatycznie zacznie się instalować. A znalezienie tego graniczy z cudem. Dostępne są do wersji 8850, ale do 8880 masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.