Skocz do zawartości
adamo1139

Apollo powtarza fragmenty długich utworów

Rekomendowane odpowiedzi

adamo1139

Witam, na początku zaznaczę że używam stockowego romu, używam również odtwarzacza apollo i programu ViperFX. I mam problem, bo lubie słuchać plików które trwają po np. 2 godz i to zbiory piosenek zgarnięte do jednego pliku np. "Top 40 popular songs" itp. I podczas odtwarzania piosenek zauważyłem że w aplikacji apollo i muzyka google play (Muzyka nie używam bo nie działa z ViperFX) co jakieś 10 minut znowu leci ta sama piosenka, na kompie jak odtwarzam w tym samym miejscu to leci ta co powinna. W aplikacji VLC piosenki dobrze się odtwarzają względem kolejności, ale ni ma tam tak dobrego equalizera jak ViperFX, który nie wspiera VLC. Proszę więc o radę, jak sprawić żeby nie powtarzały się fragmenty piosenek, tylko odtwarzały się cały?

Edytowane przez adamo1139

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Spróbuj na jakimś innym odtwarzaczu jeszcze. Przykładowo PowerAMP, pełno tego w Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

PowerAMP cały czas prosi o tą licencję,a próbowałęm na różne sposoby. Poza tym jak się chociaż trochę przesteruje korektorem strasznie buczy w nim, szukałem, albo są programy typu vlc które poprawnie to otwierają i nie działają z ViperFX, albo odwrotnie, niektóre zarówno posiadają 2 wady naraz. Ale oprócz PowerAMPa , nie znalazłem żadnego który zarówno nie powtarza fragmentów utworów, ale również jest wspierany przez Viper. No cóż, poszukam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Jest dużo programów do odtwarzania muzyki. Na pewno coś znajdziesz. No chyba, że pokusisz się o zakup PowerAmpa :D Warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi