Skocz do zawartości
matteus

Aplikacje systemowe a gwarancja producenta

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) posiadam Galaxy S z softem 2.3.3 JVB zrobionym na Holandię (taki był pierwotny system). Problem leżży w klawiaturze swype, otóż brak polskiego języka. Pobrałem program swype PL ale jak chce zainstalować to program pyta: "To jest aplikacja systemowa. Czy chcesz ją zastąpić? Wszystkie wcześniejsze dane zostana zapisane". Tutaj moje pytanie skoro zastępujemy coś systemowego to czy nie ingerujemy w ROM? CZY WTEDY TRACI SIĘ GWARANCJĘ? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zastąpi ci systemowej aplikacji. Zainstaluj to się przekonasz.

Swypnięte z Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyskoczy Ci błąd instalacji. Musisz mieć roota, aby usunąć stockową wersję, czyli tak czy siak stracić gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolok

matteus, wyluzuj. nikt Ci nie odrzuci gwarancji z powodu jakiejs apki. ludzie w serwisach sie nie czepiaja o takie rzeczy jak root, romy(nawet customy). Musialbys miec wyjatkowego pecha zeby trafic na takich co by tego nie przyjeli.

poza tym praktycznie zawsze masz dostep do trybu download mode(pod warunkiem ze nie masz akurat zablokowanego-sprawdz teraz, jak zablokowany to odblokuj) wiec w razie jakiejs awarii telefonu wrzucasz odinem oryginalny soft od samsunga, to Ci zajmuje 5 min i wtedy Ci juz w serwisie nikt na 100%nie fiknie.

Dlatego baw sie telefonem, modyfikuj, rootuj, wgrywaj romy(ale to wszystko z rozsadkiem!) i nie mysl o gwarancji, bo to ze ja tracisz to zwykla BUJDA.

pozdrawiam

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi