Skocz do zawartości
Fenomen

Glosniki do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chcialbym kupic glosniki do komputera, ale niestety na tym podzespole nie znam sie za bardzo. Czy ktos moglby mi doradzic jakies dobre niedrogie glosniki? Interesuja mnie 2:1 lub 5:1 najlepiej do 200-300zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbonio

Jakieś preferencje dotyczace dźwieku? Za 300zł nie kupisz dobrego 5.1, w sumie nic dobrego nie kupisz ;D Creativy z dudniącym basem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak napisalem wyzej, nie znam sie na glosnikach i nie wiem dokladnie o co pytasz :) chce poprostu, zeby graly i byly lepsze niz moje aktualne ( CREATIVE INSPIRE G380)

Co myslicie o LOGITECH X-530?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Polecam Logitech X-540, mam je od 3 lat i nadal świetnie grają. Poleciłem je także jakiś czas temu mojemu kumplowi i także bardzo je sobie chwali. Głośniki grają czysto, głośno i co najważniejsze mają niezły bass. Nadają się zarówno do słuchania muzyki jak i do gier. Jeżeli znajdziesz je w przystępnej cenie to bierz.

Wysłano z Milestone z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za 300 można było by dorwać coś 2.0 {stereo...} Grającego fajnie i przyjemnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mogę polecić głośniki w systemie 2.0, ale trójdrożne - Genius SP-HF1800A. Niedrogie, grają dość fajnie. Możliwość regulacji basów i tonów wysokich. Fajnie wyglądają. Jestem z nich naprawdę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nannar

Tydzień temu kupiłem na AllegroSzu Philipsy SPA 5300 w systemie 2.1. Głęboki bas, czyste wysokie tony i niepowtarzalny kształt. Polecam, niedrogie - dałem 260 zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Pomiń te komputerowe pierdzące zabawki, idź do jakiegoś komisu i kup jakiś wzmacniacz np technics z lat 90-tych do tego 2 kolumny i pozamiatasz.

Sent from HAL-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Ew. dołożyć do Microlab Solo-7C - aktywne kolumny. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x