Skocz do zawartości
ostoja

Vibe 2.0 wersja STABLE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jako że jest nowy tydzień, to powinno się♥pojawić już VIBEUI_V20_1428 a mam ochotę dzisiaj potestować te nowe Vibe.

Czy ktoś ma linka skąd to można pobrać? Na chińskich forach pokrótce patrzyłem, ale nieznalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie wiem, widzę tylę, że w tym linku wyżej masz już gotowa wersje 1428 od powar'a a u chinoli sam nie mam chęci szukać xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ech, no nic, to poszukam tego od chińczyków w orginale. Lubię czyściutkie, bezwypadkowe i nieklepane przez nikogo ROMy :mrgreen:

EDIT:

Chinole na forach ogłaszają, że jutro tzn 10 lipca będzie Vibe 2.0 dla P780 (ale raczej beta)

Edytowane przez sebeqone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

P780 VibeUI 2.0 - oczywiście beta.

No i wrzucony, do tego AOSP FIX sprawuje się (od 2h) dobrze.

Edytowane przez morr29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Gdy wybieram numer, dialer podpowiada numery z kontaktów i historii. Ale wyświetla tylko fragment nazwiska:

Screenshot_2014_07_16_20_42_11.jpg

Gdy wybieram w kontaktach jakąkolwiek literę, program wyświetla wcześniejszą literę. Jak na screenie: ja wybieram "K", a wyświetla się "J"

Screenshot_2014_07_16_21_00_51.jpg

Jak to naprawić?

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Wersja 2.4.3, 2.5.3, obydwie zachowują się tak samo. Widzą telefon, odczytują z niego informacje, ale pojawia się komunikat: "adb files not installed".

Taki sam problem miałem na ROW 124 z zainstalowanym Secure z Vibe. Po odinstalowaniu Secure bez problemu zrobiłem kopię. Jak to obejść na Vibe 2.0?

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam serdecznie ogolnie jestem zadowolony z tego softu ale mam jedna taka dziwna sprawe mianowicie jak np przegladam neta na telefonie to co chwile sam mi "gasnie wyswietlacz" i dopiero po kliknieciu w guzik odblokowania wybudza sie by za jakis czas znow tak sie stalo jest to troche denerwujace. Proszę Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Tak bardzo podoba mi się ten rom, że postanowiłem dać mu jeszcze jedną szansę.

Gdy wybieram numer, dialer podpowiada numery z kontaktów i historii. Ale wyświetla tylko fragment nazwiska
    Po aktualizacji IdeaFriend (3.0.286.140630.c6ec4eb_xhdpi) nie ma już tego problemu. Aktualizacja bezproblemowa, z poziomu Contact Managera.
    Gdy wybieram w kontaktach jakąkolwiek literę, program wyświetla wcześniejszą literę. Ja wybieram "K", a wyświetla się "J"
    No tu niestety nie ma poprawy. Ta sytuacja ma miejsce, gdy ustawię j. polski (MoreLocale, lub inna tego typu aplikacja). Po wybraniu angielskiego jako języka systemowego nie ma już tego błędu.

Jak na mój gust, 26 aplikacji łącznie z całą chińszczyzną do usunięcia. AppMaster spisał się bezbłędnie.

Jedyny (jak na razie) mankament, to ten nieszczęsny CallLog. Zastąpiłem go inną aplikacją z Marketu i jest git!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@awygo

A bateria dalej leci tak strasznie jak na vibe 1.5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi