Skocz do zawartości
ostoja

Vibe 2.0 wersja STABLE

Rekomendowane odpowiedzi

mbim

Mam pytanie czy po instalacji tego romu też zminia wam się MAC addres karty WIFI, przy każdym uruchomieniu telefonu.

Drugi problem to kontakty które mam zapisane z +48 przy rozmowach przychodzących nie są wyświetlane.

Jeśli ktoś miał i rozwiązał te dwa problemy prosił bym o pomoc. Ponieważ ja próbowałem już kilku rzeczy, przekopałem różne fora i nie mogę zanaleźć odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    kontakty które mam zapisane z +48 przy rozmowach przychodzących nie są wyświetlane

A przestawiłeś identyfikację numeru na 7 cyfr? Domyślnie jest ustawiona na 11. W opcjach dialera. Pisaliśmy już o tym, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Jest nowy, 1441, ale link do oryginalnego romu z pierwszego postu nie działa, wiecie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwiększyć czułość mikrofonu? Strasznie słabo mnie słychać. Głośność podczas rozmowy też jest dość słaba, a w ustawieniach wszystko max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Muszę zainstalować update romu na takim telefonie. Telefon posiada już Vibe 2.0.. Chcę zainstalować oficjalne update.

Jeśli dobrze zrozumiałem to żeby mieć polską wersje VIBE wystarczy edytować build.prop i zmienić w linijce ro.lenovo.region=prc na row...

I kolejne pytanie.. czy jak zmienię odpowiednio linijki

ro.product.locale.language=zh

ro.product.locale.region=CN

na pl i PL to czy telefon uruchomi się już domyślnie z językiem polskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Jeśli dobrze zrozumiałem to żeby mieć polską wersje VIBE wystarczy edytować build.prop i zmienić w linijce ro.lenovo.region=prc na row...
    Ta zmiana nic Ci nie da. Niektórzy twierdzą, że pojawiają się polskie miasta w aplikacji pogodowej, ale ja tego nie zauważyłem. Z całą pewnością nie uzyskasz w ten sposób polskiej wersji softu. Zainstaluj aplikację MoreLocale (albo jakąkolwiek inną tego typu). To częściowo spolszczy Ci telefon. Zresztą jaki jest sens ponownego odkrywania Ameryki? Przecież to wszystko jest opisane w tematach o Vibe.

Powtórzę po raz 367452: nie ma oryginalnego softu Lenovo z j. polskim.

Telefon posiada już Vibe 2.0.. Chcę zainstalować oficjalne update.
    Co to znaczy "oficjalne update"? Masz na myśli aktualizację przez OTA? Pisaliśmy już o tym: jeśli nie masz oryginalnego recovery, to nie zainstalujesz aktualizacji przez OTA, więc uważaj.

Za mało informacji żeby Ci pomóc. Napisz jakie masz recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi