Skocz do zawartości
ostoja

Vibe 2.0 wersja STABLE

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem tylko że telefon ma Vibe 2.0 z rootem w wersji developerskiej i raczej jest to jest dość wczesna wersja ponieważ aktualny numer kompilacji romu to coś około 9tyś... chcę ten zainstalować nowszą wersje ze względu na kilka błędów występujących podczas pracy z nim... nie udzielę dokładnej odpowiedzi bo nie mam aktualnie dostępu do tego telefonu.. nie wiem jakie jest tam recovery ale telefon ma roota więc zakładam że jest tam już jakieś CWM a jak nie to wgram...

Jeśli wgrywam wyższą wersję Vibe z pliku zip za pomocą recovery to aplikacje i dane użytkownika pozostaną więc w sumie raczej zmiana wartości na pl lub GB tych linii traci sens...

ro.product.locale.language=zh

ro.product.locale.region=CN

ze względu na to że nie ma potrzeby formatowania danych uzytkownika... przynajmniej tak miałem na MIUI i LewaOS...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Jeśli wgrywam wyższą wersję Vibe z pliku zip za pomocą recovery to aplikacje i dane użytkownika pozostaną
    Nie, stracisz te dane. Najlepiej zainstaluj TWRP, zrób pełen backup. Zaznacz wszystko. Z TWRP oczywiście możesz zainstalować nowy rom, a potem z wcześniej wykonanego backupu przywróć tylko "data".
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krgs

chcę wgrać vibe 2.0 na row s116 (obecnie takiego używam) w linku do vibe 2.0 zamiast TWRP jest CM, jak sflaszuje za pomoca flashtool'a recovery (CM) to pózniej bootloaderze mam chinskie znaki (napisy) może ktoś podpowiedzieć, która pozycja to wejście w recovery lub jak zmienić te krzaki na zwykłe napisy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    chcę wgrać vibe 2.0 na row
    Przeczytaj o instalacji Vibe. Jest napisane, że można go zainstalować na chińskim sofcie, nie na ROW. Niezłą podstawą jest Vibe 1,5 Baralajbiego.

Ale czytaj, zanim cokolwiek zrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi