Skocz do zawartości
atc5

Kalendarz wyszukiwanie - małe/duże litery

Rekomendowane odpowiedzi

atc5

mam prośbę o sprawdzenie wyszukiwania w kalendarzu u mnie (hero 2.73.405.5) jak wyszukuje to wpisując np Adam nie wyszuka adam (wyszukiwarka rozróżnia małe i wielkie litery), napisałem do HTC i miły gość w trybie natychmiastowym (mniej jak 24h) odpowiedział :

"Test kalendarza przeprowadziłem na urządzeniu HTC Hero: soft. 2.73.405.5 Android 1.5. bez zainstalowanych dodatkowych aplikacji. Po wprowadzeniu informacji z małymi i dużymi literami, wyszukiwarka pokazywała wpisy niezależne od lite małych czy dużych"

może ktoś to potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enter

Potwierdzam słowa pomocy technicznej HTC - utworzyłem na 10 lutego 2010 wpis o treści adam i wyszukiwałem słowa Adam - znalazło. Nawet po wpisaniu w wyszukiwarkę AD znajduje adama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

dzięki za pomoc, zaraz strzele mu (Hero) resecik, pewnie naprawi temat :)

ot ciekawostka,

mój problem z wyszukiwaniem polegał nie na mła/wielka litera a na jakimś dziwnym indeksowaniu wiadomości

mianowicie: kalendarz Hero ma założony jakiś okres wstecz (niestety nie wiem czy to 6m-cy czy rok a może 2 ) do którego domyślnie wyszukuje informacje !!, przesiadłem się na Hero z e51 ale wpisy w kalendarzu mam z czasów PalmVx :) (zassane do Hero z outlooka) i dopiero gdy przewinąłem kalendarz w Hero do pierwszych swoich wpisów (1999) to zindeksował całość i teraz działa jak powinien szuka wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yahuto
    dzięki za pomoc, zaraz strzele mu (Hero) resecik, pewnie naprawi temat :)

ot ciekawostka,

mój problem z wyszukiwaniem polegał nie na mła/wielka litera a na jakimś dziwnym indeksowaniu wiadomości

mianowicie: kalendarz Hero ma założony jakiś okres wstecz (niestety nie wiem czy to 6m-cy czy rok a może 2 ) do którego domyślnie wyszukuje informacje !!, przesiadłem się na Hero z e51 ale wpisy w kalendarzu mam z czasów PalmVx :) (zassane do Hero z outlooka) i dopiero gdy przewinąłem kalendarz w Hero do pierwszych swoich wpisów (1999) to zindeksował całość i teraz działa jak powinien szuka wszystko :)

Witam jak Wy wyszukujecie w kalendarzu? Gdzie jest opcja szukaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enter

A od czego masz przycisk z lupą obok klawisza wstecz? :) Tak samo można wyszukiwać kontakty, wiadomości, itd. Wystarczy tylko wejść w daną aplikację, bo na pulpicie jest wyszukiwanie w google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yahuto

pytam bo n u mnie na 1.6 to tak nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi