Skocz do zawartości
crisco

Xperia z2 - wady i zalety - opinie, uwagi, spostrzeżenia.

Rekomendowane odpowiedzi

jorzi

Największą wadą tego telefonu są głośniki zewnętrzne, strasznie cicho grają. Kombinował w ustawieniach na różne sposoby i całkowita porażka. Na MOTO G 2gen też są głośniki stereo i grały głośno i dosadnie. A na słuchawkach jest Ok. Czyżby w flagowym sprzęcie kiepskie głośniki włożyli? Czy to kwestia oprogramowania i jakiejś dziwnej blokady. Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, to jest subiektywne odczucie i jak dla mnie głośniki grają głośno. Oczywiście nie mam porównania z Moto G 2nd, ale jak dla mnie grają dobrze, nie idealnie, ale źle tez nie jest:)

Edytowane przez driftking12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ampix

Miał ktoś problem z gasnącym ekranem podczas rozmowy ? Ten problem miałem w każdej xperi jaką miałem, rozmawiam z kimś, wygasza się ekran i w żaden sposób nie mogę go odpalić i nigdy nie mogę sie pierwszy rozłączyć przez to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ampix

Podczas rozmowy wykorzystywany jest czujnik zbliżeniowy umieszczony w górnej części telefonu. Jeżeli jakiś obiekt znajdzie się i zasłoni go z odległości do 5 cm to ekran się wygasi. Po prostu po zakończeniu rozmowy staraj się, aby tego czujnika nie zasłaniać a wyświetlacz się włączy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marwel

Witam, zakupiłem z2 i mam prośbę o sprawdzenie ile w cm ma u Was przekątna ekranu. U mnie wychodzi dokładnie 13 cm. To trochę za mało jak na ekran 5,2". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ekran aktywny tj wyświetlacz u każdego ma 13 cm. Ale jak doliczysz te paski od góry i dołu i tam zmierzysz to wyjdze 5,2 cala. 

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi