Skocz do zawartości
pol189

HERO czy posiada grupy rozmówców i profile?

Rekomendowane odpowiedzi

pol189

Witam.

Mam pytanie do posiadaczy telefony HTC Hero?

Nurtuje mnie pytanie następujące - czy jest możliwość ustawienia grup rozmówców, i czy można dane grupy przypisać do profili (jeśli takowe telefon posiada) lub godzin o jakich mogą się oni dodzwonić. Albo prościej - zablokowanie osobom z poza danej grupy numerów możliwości dodzwonienia sie do mnie (lub o niepowiadamianiu dzwonkiem przez telefon o próbie dzwonienia). Chciałbym żeby w godzinach nocnych mogła dodzwonić się tylko rodzina i firma ochroniarska...

I jeszcze jedno (od razu mówię że przewertowałem forum dokładnie) - czy nie zROOTowany telefon obsługuje programy w JAVie, czy obsługuje aplety javy na stronach? Jak radzi sobie ze stronami w FLASHu?

Dla niektórych zestaw tych pytań może się wydać głupi i tendencyjny, ale ja pytam na poważnie... :rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są filtry połączeń, myślę że coś tam na pewno znajdziesz. Poszukaj w dziale download.

Ze stronami we Flashu radzi sobie telefon bez roota, co do Javy to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz HTC Hero to po najnowszej dostępnej aktualizacji ma jave. Jeżeli masz G2 tej javy nie ma powinna być przy najbliższej aktualizacji.

Grupy kontaktów można tworzyć ale nie ma takiego rozbudowanego systemu zarządzania grupami oryginalnie w telefonie (no chyba że o czymś nie wiem). Jednak jako że android to rozbudowany system operacyjny na komórki to istnieją programy, które mogą Ci pomóc. Spróbuj Android Firewall - jest gdzieś o nim temat na forum. Pozwala on na tworzenie list kontaktów które są blokowane w odpowiednich godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi