Skocz do zawartości
superleggera

TUTORIAL Odbrandowanie ORANGE - instrukcja krok po kroku. HTC Desire HD (upgrade do 2.36)

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja ważna jest tylko z dokumentem zakupu więc widać, że telefon z Orange. Serwis doskonale wie jaki soft daje Orange, więc to tylko kwestia czy będą chcieli się czepiać czy nie.

Ja mam tel z Orange oryginalnie bez brandu. Z resztą jaki jest problem żeby przywrócić brandowany soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwarancja ważna jest tylko z dokumentem zakupu więc widać, że telefon z Orange. Serwis doskonale wie jaki soft daje Orange, więc to tylko kwestia czy będą chcieli się czepiać czy nie. Na szczęście na razie wygląda na to że się nie czepiają, zresztą zdroworozsądkowe podejście mówi oddajesz telefon uwalony hardwarowo soft ich nie interesuje. Oddajesz telefon uwalony softwarowo sprawdzają czy grzebałeś i ewentualnie nie uznają gwarancji

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

lepiej dmuchać na zimne, a jak to TERAZ jest z telefonami z Orange? jest branding, SIM-Lock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sender

Huston we've got problem here

a mianowicie, odebrałem DHD z naprawy i został mi wgrany najnowszy soft brandowany orange'a, próbowałem właśnie wgrać nie brandowany soft tak jak w opisie, niestety podczas sprawdzania pliku z romem wywala błąd że wersja jest starsza niż wgrana na telefon i pozwala tylko zrestartować komórke. Jest jakiś sposób na obejście tego, ewentualnie jest może jakiś nowszy soft HTC niż ten podany w pierwszym linku?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wałkowane na forum w wielu wątkach. UMT a jeszcze lepiej AAHK i pełne odbrandowanie, czyli downgrade, root, zmiana CID, i na koniec soft jaki chcesz

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak już dokonam brandingu z orange , to czy będę miał sim-lock? czy będę mial ściągnięty ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Jak coś to pisz na pw dam Ci metodę, że nie będziesz miał. Zresztą przeważnie usuwa się simlocka od razu przy takiej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sender

mi raczej chodzi o debranding softu który jak najmniej ingeruje w telefon, a nie robienie downgradów, root'ów i spółki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Zastanawia mnie czy zwyczajne wgranie RUU bez brandingu nie załatwiłoby sprawy hm..

Wysłano z Desire HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zastanawia mnie czy zwyczajne wgranie RUU bez brandingu nie załatwiłoby sprawy hm..

Wysłano z Desire HD.

A CID? Nie przeszkodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

No właśnie nie wiem, trzeba by sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi