Skocz do zawartości
superleggera

TUTORIAL Odbrandowanie ORANGE - instrukcja krok po kroku. HTC Desire HD (upgrade do 2.36)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z tego co wiem i testowałem RUU zakłada S-ON, za każdym razem tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Na HTC Sensation tak się nie dzieje.

Kiedy bawiłem się ostatnio DHD żony i wgrywałem powyżej podane romy (wszystkie w wersjach bez branda), to ani razu S-ON się nie pojawił (dopiero sam go założyłem przy użyciu UMT).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafmus

Witam mam prosbe krok po kroku jak odbrendowac desire hd w orange i wgrac rom 2.3.6 z htc sense 3.0 wiem ze jest opis ale nie ma plików do pobrania. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma plików to zawsze miana poszukać na googlach

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co robimy ze ściągniętym nowym softem na komputerze ? też go kopiujemy na kartę do telefonu ? Proszę o poradę dzięki.

---------- Post dołączono o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

a co robimy ze ściągniętym nowym softem na komputerze ? też go kopiujemy na kartę do telefonu ? Proszę o poradę dzięki.
    Bardzo proszę o link z nowym softem do dtc d hd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bardzo proszę o link z nowym softem do dtc d hd

30sek. w google nie zbawi ... Stock RUU's for ACE (Edited: 07/12/2011) lub http://dl.dropbox.com/u/53598151/PD98IMG_ace_sense30_s_htc_wwe_3.12.405.1_radio_12.65.60.29_26.14.04.28_m_release_225512_signed.zip

Edytowane przez Fulcrum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafmus

problem z pilkiem goldcard tool nie ma go gdzie pobrac !!!!!!

---------- Post dołączono o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Problem z trybem serwisowym niby ok wyskakuje białe okno z napisami boot itp napisy vol up vol down ale nie moge nic zrobic nic nie działa nie pyta o instalowanie . na karcie znajduje sie plik ten co trzeba z podmienioną nazwa !!! help

---------- Post dołączono o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

dokładnie do wyboru mam ,hi boot, fast boot, recovery, factory reset ,simlock ,image crc nie moge nic zrobic jedynie raruje mnie wyciagnac baterie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ps mam juz RUU ale mam inny problem , pyta mnie o update klikam ok i nic sie nie dzieje , klikam turn off i wlaczam tel i dalej jest logo ORANGE czy robie cos nie tak ? i mam jeszcze jedno pytanie dlaczego tzreba wlaczyc RUU i nie klikac nic wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gold carda to Ty zrobiłeś? Jak to włączyć i nic nie klikać? Postępujesz zgodnie z instrukcjami na ekranie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi