Skocz do zawartości
superleggera

TUTORIAL Odbrandowanie ORANGE - instrukcja krok po kroku. HTC Desire HD (upgrade do 2.36)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

oczywiscie ze wszystko zrobilem zgodnie z instrukcją i wpisalem kod z gold card. Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ pierwszy link jaki byl podany w temacie byl z rozszerzeniem .exe a ten podany w nowym linku jest w rar, moglbym dostac jakies informacje jak je wykozystac ten rar , w tedy postalalbym sie zrobic wszystko jeszcze raz od poczatku

ps 5) Ściągamy czystą oryginalną przeznaczoną na nasz rynek wersje softu HTC (soft 2.36) ze strony: Download RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_WWE_2.36.405.8_R_Radio_1 2.54.60.25_26.09.04.11_M2_release_187331_signed.ex e for free on Filesonic.com czy moglbym dostac nowy link z tym RUU ponieważ sciagnołem Official Sense 3.0

RUU_ACE_SENSE30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_225512_signed.exe i nie wiem czy to ma znaczenie czy ta wersja czy poprzednia? podczasz update pojawil sie blad

Edytowane przez DzonatanO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwórz .rar, jeśli jest w środku .exe, zwyczajnie wypakuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w paczce rar znajduje sie : android-info.txt , boot.img, dzdata.img, hboot_7230_Ace_2.00.0027_110907.nb0, lib.img, radio.img, ramdisk.img, recovery.img splash.nb0, system.img czy mowglbym prosic o reupload pliku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzieki za link , nie wiem robie wszystko zgodnie z instrukcja i nie dziala w dodatku teraz pisze update Main Version is older! Update Fail ! Pres <POWER> to reboot mogłym prosić o jakaś fachowa porade jak moge odbrandowac to dziadostwo , bo tyle czasu stracilem na tym ze szkoda mowic

Edytowane przez DzonatanO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chesz wgrać starszy soft niż masz musisz zrobić downgrade, najlepiej przez UMT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DHD z sofetem orange ma androida 2.3.3, wiec raczej nie chodzi o downgrade softu. Coś musi być nie halo, więc proszę aby ktoś ogarnięty pomógł koledze w potrzebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miens

Ma 2.2.1 a nie 2.3.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DHD z sofetem orange ma androida 2.3.3, wiec raczej nie chodzi o downgrade softu. Coś musi być nie halo, więc proszę aby ktoś ogarnięty pomógł koledze w potrzebie.
    wiesz co sam miałem androida 2.3.3, ale nr.oprogramowania instalowanego przez orange jest 2.50.405.2 więc ciekawe jak bez downgrade'u chcesz wgrać soft 2.36.405.8 ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiQ99

Witam,

Właśnie zastosowałem się do procesu opisanego w tym poście i... wszystko przeszło bez większych problemów.

Po aktualizacji tel. pokazuje:

Wersja systemu Android: 2.3.3

Wersja HTC Sense: 2.1

Co teraz zrobić, aby finalnie dojść do najbardziej aktualnego softu i do Sens 3.0 lub wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi