Skocz do zawartości
superleggera

TUTORIAL Odbrandowanie ORANGE - instrukcja krok po kroku. HTC Desire HD (upgrade do 2.36)

Rekomendowane odpowiedzi

tukan
    Mam dokładnie ten sam problem... robię wszystko według instrukcji, jedynie przy włączaniu trybu serwisowego nie widzę żadnej różnicy od normalnego trybu...

Panowie mialem ten sam problem, ale wystarczy przeczytac punkt 10 i wszystko juz dziala.

10) Uruchamiamy telefon w tryb serwisowy czyli przytrzymujemy boczny klawisz od ściszania i i naciskamy włącznik. (jeżeli komuś to nie będzie działało, to włącza tel. w normalny sposób wchodzi w menu, ustawienia (aplikacje, zasilanie) i tam wyłącza opcję szybkiego uruchamiania aplikacji).

Zrobilem wszystko dokladnie wedlug instrukcji i jest oki. Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie mialem ten sam problem, ale wystarczy przeczytac punkt 10 i wszystko juz dziala.

10) Uruchamiamy telefon w tryb serwisowy czyli przytrzymujemy boczny klawisz od ściszania i i naciskamy włącznik. (jeżeli komuś to nie będzie działało, to włącza tel. w normalny sposób wchodzi w menu, ustawienia (aplikacje, zasilanie) i tam wyłącza opcję szybkiego uruchamiania aplikacji).

Zrobilem wszystko dokladnie wedlug instrukcji i jest oki. Dzieki wielkie

Niestety, dokładnie tak zrobiłem i dodatkowo mam włączoną opcję szybkiego uruchamiania aplikacji i nic... Nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety, dokładnie tak zrobiłem i dodatkowo mam włączoną opcję szybkiego uruchamiania aplikacji i nic... Nie wiem co jest grane.

A masz mieć wylaczoną

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, literówka, wchodząc w ustawienia - aplikacje - szybkie uruchomienie mam wyłączone

edit: nie wiem czy to miało znaczenie ale włączyłem jeszcze aplikacje spoza marketu i teraz się ładuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :) I jak tam udało Ci się wejść w menu serwisowe? Wszystko gra?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa :) dzięki za instrukcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mleq

Dodałem ten temat do FAQ dot. Desire HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała operacja przeprowadzona bez problemu ;). Polecam. Telefon chodzi jakby szybciej. I żeby nie chwalić dnia przed zachodem słońca, ale bateria trzyma trochę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem telefon w jednym ze sklepów internetowych. Dostałem telefon z brandingiem T-Mobile. Pojawił się problem jak tu zmienić ROM na nie brandowy. Znaleść aktualizację było łatwo, ale nie chciała się wgrać. Znalazłem instrukcję na tym forum jak sobie z tym poradzi. Niestety instrukcja jak zrobić Goldcard była po angielsku. Zacząłem pracę nadtym rano. Dopiero wieczorem doszedłem do końca instrukcji. Jednak przy wgraniu romu występował błąd: invalid cid. zawiedziony przerwałem pracę. W nocy natrafiłem na tą właśnie instrukcję. Wykonałem i zadziałała! Szacunek dla twórcy instrukcji. Napisana jest po polsku i nie informatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi