Skocz do zawartości
TheRipper

Jaki jest najlepszy ROM 4.x na Droid'a 3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam Motorolkę Droid 3. Poszukuję najlepszego rom'a ICS lub JB. Na poprzednim smartfonie (Milestone 1) miałem CM 9.1.0d i było wystarczająco dobrze (w końcu odpaliłem tam GTA:SA ~20fps). Na tych romach których wziąłem ostatnio nie idzie włączyć San Andreas, bo nawet nie chce się ładować. Gingerbread niestety już przestaje być wspierany przez niektóre aplikacje. Tak to bym przy nim pozostał. Próbowałem: D3ROM ICS GSM 1.0, Liquid Smooth JB 2.3.7 OFFICIAL, CM 10.1 NIGHTLY. Ktoś kto ma, bądź miał ten telefon coś proponuje? Prosiłbym też o linki jak można.

Edytowane przez TheRipper
    poprawiłem nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Dobry CM 10.1 nie jest zły. CM11 na Droid 3 nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SysOut

Tak czytam i widzę że w większości romów są problemy z aparatemm. Może ktoś powiedzieć czy jest jakiś bazujący na andku 4+ który nie ma problemów z aparatem czy wifi? Jeżeli nie ma to jaki inny możecie polecić? MiniMoto? SteelDroid? czy może jakiś polski równie sprawny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thotem

Nie będę zakładał nowego tematu. Podam to jako ciekawostkę gdyż temat jest bardzo świeży.

Liquid Smooth 3 4.4 beta for solana instalowałem, działa, choć wymaga optymalizacji i drobnej cierpliwości użydkownika. Jedyne czego mi sie nie udało ustawić to łączności 3G, jakich APN-ów bym nie ustawił dla sieci Orange żadne nie działają. Należy także doinstalować sobie klawiaturę wirtualną, bo nie ma żadnej. Działa tylko fizyczna. Druga ciekawostka to CM11 tutaj nie zauważyłem błędów jako takich. Wymaga trochę cierpliwości. Natomiast drain baterii jest "znaczny", obawiam się, że jest mozliwość iż nie wytrzyma 12h. Aparat pewnie nie działa, nie było chyba nawet aplikacji. Oba Romy udało mi się zainstalować na Rom-Slot 1.Ciekawe jak to będzie wyglądać dalej. Chłopaki planują zbudować nowy kernel i Safestrapsy pod KitKata na ten telefon.

Edytowane przez Thotem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy instalowal ktos CM 9 na Milestone 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thotem

Instalował... kiedyś. Nie pamietam jak to chodziło, ale coś mnie skłoniło do zainstalowania bodajże cROM i został on do dziś jako główny system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy moglbys mi przyblizyc tego crom'a ? W jakiej wersji masz i jak sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi