Skocz do zawartości
Chu7dy

Telefon nie uruchamia się po hard reset

Rekomendowane odpowiedzi

Chu7dy

Witam Państwa ;)

Mam ogromny problem (niestety nie mogę znaleźć rozwiązania). Postanowiłem odświeżyć swój telefon - Motorolę Defy. Stąd postanowiłem wykonać hard reset. Posiadam wgrany system Cyanomodgen 7.2. Po standardowej procedurze czyli > przytrzymanie przycisku ściszania + power + domek, wszedłem w opcję factory reset i zatwierdziłem. Cała operacja przebiegła bez problemu. Niestety po uruchomieniu ponownym, zapalają się diody niebieska i zielona, jednak ekran z napisem Google, od 10min tak sobie trwa i trwa, telefon nie chcę się uruchomić.

Cóż takiego nabroiłem? Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez Piaer
    poprawiłem tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Witam serdecznie :)

pozwolę sobie wypunktować wypowiedź.

1) Jak to mówię - hard reset nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodził, ale najwidoczniej w Twoim wypadku zaszkodziło. Możesz spróbować jeszcze jedno wipe - data/factory reset a następnie wipe cache.

Na Twoim miejscu od razu zainstalowałbym Froyo przez RSD Lite. To powinno odratować telefon i być punktem wyjścia do powrotu do CM7 czy CM11. Jeśli Cię RSD nie puści z powodu "battery low cannot program" masz 2 wyjścia:

a) Kabel serwisowy (pewna opcja):

http://forum.android.com.pl/f471/kabel-serwisowy-do-wgrywania-softu-z-pominiae-ciem-ograniczea-bootloadera-132666/

b) próba wgrania CM7 w podobnej wersji przez recovery.

2) Uważaj tylko by nie rozładować baterii. Na padniętym sofcie może być problem z ładowaniem.

3) Domek nie jest potrzebny by wejść w recovery - to tak na przyszłość. Zakładam, że masz Defy/Defy+, anie Defy mini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi