Skocz do zawartości
piotr9005

HTC Legend - zmiana baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy któraś z tych baterii, da mi wydajność lepszą od oryginalnej baterii 1300 mAh?

HTC Wildfire Legend A3333, 1400 mAh, Li-Pol, PC 12 (1579530483) - Aukcje internetowe Allegro

AK. HTC Google Android LEGEND G6 WILDFIRE G8 1500 (1574618201) - Aukcje internetowe Allegro

BATERIA ANDIDA HTC WILDFIRE / G6 LEGEND 1700 mAh (1584979858) - Aukcje internetowe Allegro

Jestem prawie pewny, że ta będzie lepsza, bo wydaje się być oryginalna i mieć o 200 mAh więcej, ale wolę się spytać kogoś bardziej obeznanego w temacie :)

AK. HTC Google Android LEGEND G6 WILDFIRE G8 1500 (1574618201) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj na xda, był gdzieś temat o nieoryginalnych, większych zamiennikach. Dokładnie tego nie śledziłem, ale konkluzja była chyba taka, że o ile rzeczywiście telefon działa dłużej, to te baterie mają bardzo małą trwałość. IMO nie warto, ja bym wziął oryginalną ze względu na bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie kupiłem

BATERIA ANDIDA HTC WILDFIRE / G6 LEGEND 1700 mAh (1593032665) - Aukcje internetowe Allegro

Aktualnie używam oryginalnej baterii.

codziennie ładuję ponieważ pod koniec dnia mam 20% mocy.

Używam głownie do dzwonienia. I synchronizacja poczty.

Potestuje nową baterie i napisze jak się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Bateria dotarła. Wygląda całkiem porządnie i tak też jest zapakowana. Udało mi się ją rozładować do zera. Teraz łądowanie całą noc i zobaczymy ile pożyje. Miałem wrażenie że dużo bardziej trudno było mi ją rozładować.

TYDZIEN pierwszy.

Bateria w pierwszych dniach sprawiała wrażenie troche słabszej od baterii firmowej. Czyli pod koniec dnia w pracy bałem się ze zacznie iświecic na czerwono. Jednak musze stwierdzić że po paru dniach zaczyna być lepiej. Trzyma równie dobrze jak oryginalna. a kosztuje 1/3 ceny. Nie ma co liczyć że 1700 ka będzie lepsza od oryginalnej to tylko chwyt marketingowy. Myślę że jeżeli okaże się że ma równie dobrą trwałość i nie skończy się za miesiąc to jest to interesujące tańsze rozwiązanie.

Niestety korzystanie z funkcji jakie dają nam nowoczesne smartfony wiąże się z posiadaniem kilku ładowarek ( w pracy w domu i aucie :) )

Edytowane przez ghostdogdt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi