Skocz do zawartości
koddi

Wakelock detector analiza

Rekomendowane odpowiedzi

mardoq

a jednak, przy 40% telefon wyłącza się bez ostrzeżenia. całkowicie wykorzystał baterie i padł. od 100% do 40 schodzi spokojnie w ponad 24h używania i nagle padaczka :/ totalny syf

Na koncu widac spadek do 0. wsadzilem inna baterie i zaczalem ladowac :/ nie kumam o co chodzi

Edytowane przez mardoq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

jedyne co mi przchodzi do głowy to wykonac reset danych baterii w CMW oraz naładowac baterie do pelna na wylaczonym telefonie a używać oryginalnej ładowarki i baterii oczywiscie

o ile nie zapomne to jak bede mial kilka procent baterii to odczytam wartosc napiec itp i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mardoq

no robię co mogę, zobaczymy jak będzie dzisiaj na innej baterii, jestem przy 52%, 1,5h ekranu, 1,5h rozmów, sporo smsów, 40 minut muzyki i non top wifi i 22h 35min na baterii. Wakelock detector pokazuje 3% aktywności.

---------- Post dołączono 15-02-15 o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano 14-02-15 o 16:41 ----------

Nie jest źle. Zmieniłem baterię, 2d 3h na baterii, prawie 3h na ekranie, ponad 2h rozmów, parę smsów, dużo na wifi i trochę na komórkowym + godzina słuchania muzy. Powinno być ok. Aktywność spadła do 2%, czasami podchodzi do 3ech, ale nie będę panikował z tego powodu, jest bardzo dobrze jak na duosa. Jeszcze raz dzieki, jakbym miał problemy, będę pisał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

Ok, możliwe ze więcej nie wycisnie sie z duosa :)

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mardoq

Dest możesz wrzucić jeszcze raz screeny z tego co warto deaktywować w disable services? Wiem że wrzucałeś już te zdjęcia ale już ich nie ma. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

ok wrzucam od nowa   :P

2nuhv2a.jpgaxmjup.jpg2z6f7tc.jpgvgif5h.jpg6i701v.jpgmh97ah.jpg2dboswj.jpgx3tx1j.jpghva4ic.jpg15fmx4z.jpgrtjg2p.jpgwb9jb4.jpgfdyn7l.jpg2wbuhwy.jpg 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janio

Podepnę się pod temat, od pewnego czasu baterię drenuje mi proces Systemu Android - WifiSuspend - przez noc (ca 8 godzin), potrafi zjechać ponad 20% baterii.

Ma ktoś może pomysła, co z tym fantem zrobić?

Mam zainstalowany Wekelock Terminator, w wersji 1.0, bo żadna nowsza wersja nie chce działać w opcjach PRO, a wersji PRO nigdzie nie mogę znaleźć - nawet do kupienia. W tej wersji, którą mam, czyli 1.0, mam ten proces zaznaczony, ale niestety nic to nie pomaga - noc, w noc jest to samo - ponad 20% baterii znika :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem za co ten proces odpowiada więc nie wiem czy można go sobie zamknąć... Ale jakbyś uznał że tak będzie lepiej to może użyj apki disable service

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janio

Używam Disable Service, ale akurat tego procesu w System Android nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam,

od jakiegoś czasu bateria zaczęła lecieć w oczach. Na noc telefon załadowany na full, po czym włączony tryb samolotowy i na rano 87%. Resetowałem dziada i nic nie pomogło. Załączam screeny z wakelock detector lite. Czy ktoś z doświadczonych może nakierować ?

Aha, pacjent to HTC U Play.

Screenshot_20190424-160646.thumb.png.d28f0bc5fcd454e5f427603e37844fce.pngScreenshot_20190424-160652.thumb.png.38481f6f1f5d7e9889116daeb3fc1ab8.pngScreenshot_20190424-160638.thumb.png.e2f741be289488c70f1c6a4ac4bc49c6.png

Edytowane przez jataman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi