Skocz do zawartości
Dejwid.

XPERIA Z2 TABLET - Super łatwy root! Android KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

Dejwid.

Oto najprostszy aktualnie sposób na root naszego tabletu :)

Ostrzeżenie: Autor tematu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu mogące być spowodowane niniejszym poradnikiem.

1.Wchodzimy w ustawienia, wybieramy Informacje o tablecie i klikamy kilkakrotnie na Numer kompilacji. Wracamy i w menu ustawień pojawia się nowa zakładka mianowicie Opcje programistyczne

2.W opcjach programistycznych zaznaczamy USB Debugowanie potem wracamy do ustawień, wchodzimy w Zabezpieczenia i zaznaczamy Nieznane źródła

3.Ściągamy sobie te dwie rzeczy : Easy Root Tool for various Xperia devices - xda-developers w wersji v5 ( tak piszą w poradniku na xda ale u mnie osobiście zadziałało na v8 ) oraz https://github.com/DevShaft/Backup-TA/releases v9.11, oczywiście wypakowujemy oba foldery.

4.Odpalamy install.bat z easyroota. Po chwili pojawi się prośba o podłączenie tabletu więc go podłączamy, następnie tab się rootuje (widać w okienku dosowym), po wszystkim odpali się towelroot na tablecie i klikamy "make it ra1n".

Gotowe :)

OPCJONALNE :

Robimy sobie Backup TA odpalając Backup-Ta.bat :)

Ukłony dla Android Forum for Mobile Phones, Tablets, Watches & Android App Development - XDA Forums

Edytowane przez Dejwid.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie poszło na wersji 10, 8 nie chciała zadziałać

post-130663-14255750751867_thumb.png

Edytowane przez Miły
Obrazki dajemy w znacznik [spoiler]…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snaperr

Ja to właśnie robie i proces stoi na cleaning up i nic. Mam uruchomić proces od Nowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość zrobienia roota dla nowej wersji systemu oznaczonego jako 23.0.1.A.0.167 tablet X2 wersja SGP521? Jeśli jest jakiś sposób to proszę o wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

Na jakich wersjach androida działa ten sposób? Brakuje tego w opisie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi