Skocz do zawartości
archangle

zmiana systemu HTC Sensation XE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym zmienić androida w moim złomku jakim jest HTC Sensation XE z Beats Audio.

Ten który mam obecnie to 4.0.3 i jest beznadziejny. Nie byłoby probemu, gdyby nie to że jeśli wgram inny system strace tą aplikacje Beats Audio, która poprawia jakość dźwieku, w połączeniu z oryginalnymi słuchawkami telefon gra po prostu kosmicznie. Proszę o porady co zrobić w takiej sytuacji, telefon chciałbym przyśpieszyć, nie zależy mi na jakiś grach czy coś. Interesuje mnie sprawne przeglądanie internetu. Zmieniałem przeglądarki i bez rezultatów, robiłem hard reset i pomagał tylko troszkę. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie musisz tracić BA, wystarczy, że wrzucisz ROM z Sense. Wbij do działu z Sensationem: ROM-y & Modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn, mam zmienić kernel i zostawić oryginalny rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucić custom ROM z Sense, większość z nich ma zaimplementowane Beats Audio. Zobacz zresztą pod linkiem jakie masz dostępne ROMy z Sense.

Na CM też można od biedy wrzucić Beats Audio, ale to już lepiej wrzucić sobie http://forum.android.com.pl/f29/viper4android-audio-effects-podniea-jakoa-ae-muzyki-wypa-ywajae-cej-z-twojego-telefonu-fx-2-3-3-0-a-298634/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi