Skocz do zawartości
miodzioo1

Wasze opinie o custom romach

NAJLEPSZY ROM WASZYM ZDANIEM;)  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. NAJLEPSZY ROM WASZYM ZDANIEM;)

• ARMV-Project Apocalypse
      • InDroid
      • Lestatious
      • Psychotik
        0
      • TEAM LAMBENT CORROSION Kitchen
      • Galactic Blue
        0
      • Kyrillos' ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Wiem, że są podobne tematy na forum o custom romach, ale nie ma jako takiej ankiety gdzie każdy może oddać swój głos na ulubiony rom ;p wiele osób na pewno zastanawia się którego roma wgrać, ale nie może się zdecydować ponieważ nie wiedzą który rom jak sie sprawuje w porównaniu z innym romem. Pewnie część forumowiczów mnie zbeszta za ten wątek, ale może część też będzie zadowolona :P

prosił bym was o głosowanie, wasze opinie i porównania.

Edytowane przez miodzioo1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie Kyrillos bije wszystkich o głowę!!! Stabilność, szybkość działania i delikatna edycja wyglądu sprawiają że według mnie jest to najlepszy soft do naszego telefonu. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no według mnie też Kyrillos jest super!;) szybki, stabilny w miare(czasem sie przywiesi wersjA 5.0 BETA) chociaż nie powiem, że nie sprawdził bym czegos innego ;p Tylko że szkoda będzie jeśli się coś wgra i okaże się gorsze;p dla tego też jest ta ankieta i temat aby wypowiadali się użytkownicy custom romów.

A może ktoś korzystał z kilku romów i ma porównanie to napisze coś na ten temat;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Susu69

"Zaliczyłem" dużą część romów Kyrillos'a i z nich jestem najbardziej zadowolony

PLUSY

- Częsty update!

- Dużo modyfikacji zaimpletowanych w rom od początku bez potrzeby dogrywania

- Dużo osób z niego korzysta co sprawia że sami pomagamy sobie w rozwiązywaniu problemów

- Stabilny ( nie mówie tu o wersjach nie dokończonych i betach gdyż one służą do testowania i znajdywania błędów)

- Szybki i odpisowany

MINUSY

- Nie zawsze działa GPS i trzeba nad nim samemu popracować

- Może jakieś bugi albo freezy ale u mnie nie występowały ;)

Korzystałem również z InDroida 3.0 z lagfixem ale po zapakowaniu go do telefonu wszystkie procesy zaczęły się sypać i nie dało się korzystać z telefonu. Więc pożegnałem się z nim na dobre.

Mam chrapkę na Apocalypse ale czekam aż uporają się z aparatem i bugami.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mi jako zwykłemu zjadaczowi chleba wystarczy w zupełności InDroid (w wersji 2.0)

Zalety

-prosta instalacja

-gps śmiga

-zero zawieszeń czy przycinania

-w miarę szybko działa

-Kilka przydatnych aplikacji na start (m.in a2sdFroyo, Facebook, FasterFix, GPS Essential, 3 launchery, RealCalc, oficjalna aplikacja to przeglądania XDA)

Wady

-Wygląd (IMHO kolory theme i style nie jest taki zły (to już od gustu zależy), ale czasami całkowicie nieczytelny);

@UP InDroid 3.0 to totalna porażka :) Czekam teraz na wersję 4.0, narazie jest w fazie testów BETA 6.

Edytowane przez benzyniarz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja dziś wgrałem destiny 1.1

Zalety:

-gps działa,

-jest zrootowany i ma wszystkie mody prócz oc,

-szybko działa,

-po oczyszczeniu ze smieci zjada tylko 122mb ramu!

Wady:

-raz mi się wyłączył player mp3,

-artefakty w oryginalnej galerii.

Mało osób o nim wie a jest naprawdę spoko!

Edytowane przez pasta725

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sylen

To teraz ja :D

Korzystałem dość długo z różnych wersji Kyrillos'a, ale tydzień temu przesiadłem się na Lestatious'a i muszę powiedzieć, że w końcu mam to czego szukałem:

Zalety:

-główną zaletą (dla mnie) jest to, że bateria trzyma do 4 dni (przy średnim męczeniu telefonu, parę rozmów, z godzinka lub dłużej wifi, gadu gadu, free heroes 2, trochę smsów, i z godzinka GPS, OC na 833 MHz),

-możliwość wyboru tego co chcemy mieć w telefonie w trakcie instalacji (bardzo dobry poradnik, zresztą u nas na forum też jest (wgrałem sobie tą animacjęstartową co była na głównej stronie portalu :P ),

-nie jest pozapychany jakimiś syfiastymi aplikacjami (j.w. można wgrać czysty ROM, a nawet jeszcze pousuwać aplikacje dla nas zbędne i jeszcze bardziej go "uczyścić").

Wady:

-narazie nie zauważyłem, ale wczoraj jak ustawiałem budzik to aplikacja zegar wywalała FC, pomógł restart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła właśnie wersja final kyrillosa 5.0 i ma być indroid4.. Oba romy w tych wersjach wydają siwe być podobne. Co o tym sądzicie? Od początku miałem romy kyrillosa, ale ten nowy indriod wydaje sie być godnym konkurentem:p piszcie wasze opinie na ten temat;)

Wysłano z GT-I5800 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyjdzie zobaczymy - ja mam chrapkę na InDroida 4.0 i jestem pewny, że wyląduje u mnie w telefonie. Chociaż po ostatnim flashowaniu Lestatiousa w wersji 1.8 nie mam ochoty na instalowanie niesprawdzonych wersji. Ale dla InDroida 4.0 zrobię wyjątek. Co do kyrillosa nigdy nie mialem i jakoś mnie do niego nie ciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że większość ma rom kyrillosa ;) mam i ja;) czyli nowy indroid nie jest warty uwagi?? Narazie widać same negatywne opinie na jego temat..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi