Skocz do zawartości
Gość Sekator

JIG USB - Reset licznika flashowania i usuwanie symbolu "żółtego trójkąta"

Rekomendowane odpowiedzi

Ok spoko, tylko że ja to kupiłem już od ciebie jakiś czas temu a teraz dopiero chciałem użyć i jak się okazało nie działa. Ale nie chcę wymiany - TriangleAway zrobiło swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wgrałem stary bootloader, skasowałem licznik i chcę teraz oddać na gwarancję to muszę wgrać nowego oryginalnego bootloadera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi ostatnio padło gniazdo usb, miałem wgrany rom lpw, do tego oczywiście roota, wgrałem mobile odinem czysty rom, niestety nie odchaczyłem roota, więc pokasowałem programem "system app remover " CWM i SuperUsera, następnie Android Tweakiem usunąłem ten rogram do usuwania aplikacji systemowych i oddałem na gwarancję, zero problemów, gwarancja uznana, do tego wgrali mi brandowany rom playa a oryginalnie telefon był z orange, do tego ściągnięty simlock Galaxy unlockerem. Więc bez schiz, tak dokładnie raczej telefonu nie sprawdzają w serwisie, trójkąta kasowałem triangle awayem. Telefon oddawałem w Kaliszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bem91

A gdy wgram zamiast Androida 4.0.3 jeden z pierwszych stockowych romów na których działała wtyczka to czy wtyczka też będzie działać, czy jednak trzeba będzie i tak wgrać tego bootloadera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie będzie, trzeba wgrać a lepjej użyć programu do kasowania licznika. tylko po co chcesz usuwać licznik po wgraniu romu (przecież to nie nabija licznika) - po rootowaniu to rozumiem ale i na to jest sposób aby nie nabijać licznika. Poczytaj troszeczkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Tylko sam guru Chainfire pisze, ze Triangle Away jest malo bezpieczny i mozemy sie dorobic pieknevo drogievo przycisku do papieru i jesli to mozliwd zaleca jig usb

wyslane z mojego bialego paskudztwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tylko sam guru Chainfire pisze, ze Triangle Away jest malo bezpieczny i mozemy sie dorobic pieknevo drogievo przycisku do papieru i jesli to mozliwd zaleca jig usb

wyslane z mojego bialego paskudztwa

Mercedes też w instrukcji pojazdu pisze, że zużycie oleju silnikowego może wynieść nawet 1l/10 000 km.

W dobrym tonie jest ostrzec o możliwości wystąpienia awarii. Twróca nie jest wstanie przewidzieć co ludzie mają poinstalowane w swoich mobilnych kalkulatorach.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1l/1000 km jest napisane w instrukcji, zużycie jakie podałeś nazwałbym normą ;)

Ja kupiłem wtyczkę, ale korzystam z TriangleAway - tak mi jest po prostu wygodniej.

Usuwałem trójkąt 4 razy i do tej pory wszystko ok.

Tapatalk - SGS II i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam tą wtyczkę i nie mogę wykasować swojego licznika ...

Aktualnie mam CM9 wersje stable ... (To przez Cyanogenmod ?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi