Skocz do zawartości
adamo1139

Nie działa skaner multimediów oraz mtp

Rekomendowane odpowiedzi

adamo1139
    Napisano (edytowane)

Witam, od pewnego czasu używam skryptów w rom toolbox aby włączać i wyłączać skaner, jednak od 2 dni nie mogę zlecić skanu karty sd, nie mogę zatem słuchać piosenek z odtwarzaczy, które nie mają własnego skanera, nie mogę zmieniać dzwonka (dałoby radę przez edycję pliku build.prop) i nie mogę używać pamięci masowej, bo sterownik nie chce się zainstalować , a później pisze na komputerze, że urządzenie usb ma awarię. Akurat przed chwilą robiłem kabel z rezystorem 910 k, żeby odblokować bootloader, ale to się chyba nie uda, bo adb nie działa. Proszę o pomoc w uzyskaniu przez telefon pełnej sprawności. Co ostatnio robiłem na telefonie: zainstalowałem zmodowany Sklep Play, zamroziłem go , zrobiłem pełną kopię zapasową wszystkich aplikacji z użyciem Titanium Backu. Mam zamrożone kilka aplikacji typu: Wyszukiwarka Google, ale to od dawna, używam Greenify poza tym. Jakby to było możliwe to prosiłbym o kopię folderu com.android.providers.media śćieżka do niego to data/data/

Edytowane przez Krejzi_Dark
    Rozwiązany problem, na forum nie popieramy warezu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

próbowałeś robić hard reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139
    Napisano (edytowane)

nie, jeszcze nie, ale jak nie będe miał wyjścia to zrobie, akurat teraz restartuje telefon, ale on się chyba nie włączy, bo siedzi na logo, jak teraz nie zadziała to zrobie awaryjne odzyskiwanie oprogramowania zaraz

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

chyba zrobie, telefon się nie uruchamia po awaryjnym odzyskiwaniu oprogramowania

---------- Post dołączono o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

potrzebny był hard reset, na szczęście wczoraj robiłem backupa

Edytowane przez adamo1139

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi