Skocz do zawartości
Gość

ROOT Wgrywanie ROOT dla MyPhone Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Za żadne skarby podpunkt 6d. nie chce mi działać. Klikam "download" podłączam telefon i nic. Sprawdzałem na win7 x64, win xp x32, win vista x32. Na każdym z nich nic się nie dzieje. Jakaś porada? Bądź inna metoda wgrania Recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Idzie później wrócić do stanu fabrycznego ?, jak bym miał oddać w razie awarii na gwarancie ..

Tak da się.

Są romy od @j_olkowski

Czysty od Producenta: Kliknij, aby pobrać!

Oraz od Play: Kliknij, aby pobrać!

W obu, po wgraniu systemu należy uruchomić program: SuperSU. Wejść w zakładkę "Ustawienia", a następnie wybrać opcję: "Pełny unroot" oraz potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr
    mam problem w podpunkcie 6d nic sie nie wgrywa a po samym wybraniu Scatter-loading mam komunikat : not all images are correctly loaded, wich may cause boot issue! do you still want to go on downloading anyway?

druga sprawa to te drivery ktore mamy instalowac na poczatku to cos sie wyswietla bo mi na pol sekundy mignie okno konsoli i tyle. Windows 7 x 64 mam

EDIT:

po resecie kompa i ponownym podlaczeniu telefonu wylaczonego do kompa wy skoczylo okienkto instalacji sterownika : MT65xx Preloader i nie moze zainstalowac sterownika ma ktos moze luzem sterownik taki dla windows 7 x 64 bit , a i BTW jezeli to jest sterownik z paczki ktora dales na poczatku do sciagniecia to cos jest nie dobrze bo pliczek dla wind7x64 wazy tylko 32KB kiedy dla windows 7 x32 622KB i ma ikone czego pliczek na x64 nie posiada sciagalem 8 razy z 3 roznych przegladarek nie mam antywira wiec nic go nie blokuje. Please HELP :D

EDIT 2 :

Poradzilem sobie sam wina windowsa nie chcial instalowac sterownika.

EDIT3 :

Powiecie mi moze ktore pliki lub foldery mam skopiowac z karty SD na kompa chodzi mi dokladnie o ten backup telefonu co robilem w czasie root zeby mi nie zasmiecal pamieci karty poki nie jest potrzebny.

Ja mam inny problem. U mnie sterownik mt65.. się pobiera i instaluje ale pisze że urządzenie jest odłączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pomogło. Odinstalowanie. Przejazd ccleanerem i reset kompa. Ale czy to u ciebie pomoże

Edytowane przez DamianTM
    poprawia ortografii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

U mnie pomógł reset telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zrobilem poprawnie. Przy probie wgrania roota wywala blad jakos w polowie instalacji...Instalation aborted...Jaka moze byc przyczyna?Probuje dzis pol dnia i nie chce pojsc dalej.Zatrzymuje sie w tym samym momencie(w polowie instalacji)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszystko zrobilem poprawnie. Przy probie wgrania roota wywala blad jakos w polowie instalacji...Instalation aborted...Jaka moze byc przyczyna?Probuje dzis pol dnia i nie chce pojsc dalej.Zatrzymuje sie w tym samym momencie(w polowie instalacji)...

Ale czy Pan posiada MyPhone Cube?

post-152319-14255752025529_thumb.jpg

Gdyż ja na Pana profilu widzę MyPhone Next, a tam aktualny system według ##### to 4.1.2 Jellybean.

Dla 4.1.2 JellyBean SuperSu:

Kliknij, aby pobrać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam nie zaktualizowalem danych w profilu.Tak mam MyPhone Cube :).Zastanawiam sie czy przeprowadzic cala instalacje jeszcze raz od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wgranie ROOR zadziałało z poradnika bez problemów, jedynie musiałem powtórzyć operację wgrania SuperSU nie wiem dla czego. Za pierwszym razem wszystko mówiło że root działa ale w logach busybox dawał permission denied.

Mam pytanie, czy gdy jest room od Play można na niego wgrać bez problemu nieabrandowany ROOM który zapodał ktoś stronę wcześniej?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mocarz

Mam windowsa 8.1. Nie będzie problemu jak zrobię roota z virtual boxa windows 7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi