Skocz do zawartości
Gość

ROOT Wgrywanie ROOT dla MyPhone Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Mam windowsa 8.1. Nie będzie problemu jak zrobię roota z virtual boxa windows 7?

Ja wgrywałem z Windows 8.1, jedyne co wyłącz wymóg podpisu cyfrowego przed instalacją sterowników.

Wygooglowałem ci to: Jak zainstalować sterowniki bez podpisu cyfrowego w Windows 8 - Porady Windows, Linux, Sieci, IT w firmie - Spece.IT

Jak to ogarniesz to wtedy instalujesz sterowniki i powinno zadziałać jak u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktoś pojęcie dlaczego przy próbie wgrania SuperSU z podanego linku otrzymuję komunikat " file not found" ? Próbowałem kilka razy, ale niestety za każdym razem mam ten sam komunikat... Z innymi wersjami SuperSU jest to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam zrobilem wszystko jak nalezy ale jak juz mam wgrac roota i po włączeniu telefonu w Tryb Recovery wchodze ale mam tylko tryby reboot system now, apply update from ADB, apply .... ale nie mam opcji install zip from sc co zrobilem zle ??

juz wszystko działa dzieki

Edytowane przez terpin1
    ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrj jeszcze raz recovery,mialem to samo dopiero po drugiej instalacji pokazalo poprawne recovery czyli te na niebiesko obecnie masz bodajze na czerwono...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem nie mogę pobrać pliku z punktu pierwszego i czwartego. Co w takim wypadku począć?

Edytowane przez MroczasOne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Zainstaluj aplikacje mega ze sklepu i wtedy pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Po kilku próbach, po ręcznej instalacji MT65 Preloader, udało się zrobić roota w MyPhone CUBE <przytul>

Pytanko....

Co dalej ????

Co zrobić żeby zwiększyć tą cholerną pamięć wewnętrzną, jakie aplikacje można teraz instalować, co robić, jak żyć ??? ;/

:D

Szukanie jednak nie boli.

Przepartycjonowanie pamięci i wewnętrznej zrobiło się ponad 2GB i wszystko śmiga :D

Edytowane przez WojcioTJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NavI89

słuchajcie, mam taki problem.

punkt 7. Gdy niby wszystko miało pójść jak po maśle, tak nie jest... punkt 6d poszedł bez większych problemów.

"7. Gdy wszystko poszło jak po maśle czas na skopiowanie naszego UPDATE-SuperSU.zip na kartę pamięci zalecam do głównego folderu."

w jaki sposób przenieść ten folder na kartę skoro jest ona widoczna tylko na włączonym telefonie? Ktoś mi może to jak krowie na rowie wytłumaczyć? Przeniosłem plik poprzez włączenie telefonu, i gdy przechodzę do kolejnego punktu tj. vol+ i power nic się nie dzieje. I co to takiego jest bootloader? powinno mi się coś na ekranie wyświetlić?

sory, ale jestem trochę zielony w tych sprawach :/ liczę na pomoc. z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

W bootloaderze masz trzy opcje do wybrania, wybierasz tam opcje recovery i powinno przejsc do wgranego recovery. Wylacz telefon wyjmij baterie na kilka sekund i potem wloz spowrotem i nacisnij vol+ potem power i przytrzymaj przez kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa elegancko. Dobra robota. CUBE śmiga aż miło. Na Antutu ma 18498 po zmianie z Dalvika na ART. Teraz to już tylko czekać na jakiś port MIUI:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi