Skocz do zawartości
Gość

ROOT Wgrywanie ROOT dla MyPhone Cube

Rekomendowane odpowiedzi

CinQ

Witam

Jest to mój pierwszy smartphone z androidem stąd może banalne pytanie ;) Jak utworzyć folder lub poprzemieszczać ikony w menu, dodam iż telefon zrootowany i przepartycjowany, brandowany soft play, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mój MyPhone Cube jest po roocie i partycjonowaniu. Po przeniesieniu aplikacji na kartę SD aplikacje (typu Messanger) po chwili przestają działać, wyskakuje błąd ("została zatrzymana").Aplikacje są przenoszone przez Link2SD. Doradzicie coś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Niektore apki lepiej zostawic w pamieci wewnetrznej, po partycjonowaniu i tak masz jej duzo takze lepiej przeniesc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie Pomocy! Do 6 punktu okej, wszystko się zainstalowało, ale:

Po 1. komputer nie widzi w ogóle wyłączonego telefonu i nie mam zupełnie pojęcia jak wrzucić to SuperSU na kartę pamięci

Po 2. Nie wiem jak włączyć bootloader.

Z góry przepraszam, to mój pierwszy smartfon z Androidem i jestem kompletnie zielony :(

Dobra, wszystko poszło okej, tylko jak teraz sprawdzić czy jest ROOT? Sprawdzałem przez Terminal Emulator komendą $ su i wyskoczyło "Not Found", czyli lipa? :/

Edytowane przez barkur18398

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, mam ten sam problem co Ty... możesz powiedzieć co zrobiłeś, że pomogło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak... to jednak nie jest post dla laikow takich jak ja - probowalam i poddaje sie bez bicia

- moze znajdzie sie ktos chetny w Krakowie kto zrootuje mojego Cuba - odplatnie oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zrobilem roota i wszystko hula jezeli chodzi o partycje itd. niestety jednak zrobiłem WIPE a zapomnialem zrobic kopi kontaktów. Przed wgraniem CWM zrobiłem backup na oryginalnym recouvery na karcie sd, jednak po wgraniu CWM robiac recouvery zrobilem to na pamieci tel a potem zmienilem partycje i zostal mi tylko backup z oryginalnego recouvery ale na karcie sd.

Kiedy wróciłem do oryginalnego RECOUVERY niestety nie moge zrobic restore z karty, a pliku backup nie da sie przekopiowac na partycje sdkard1. Plik ma formę "userdata_20140930_002629.backup" byc moze z niego da sie wydobyć wszystko i wgrać przez SP Flasha Lub przerobić na zipa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hnrx

a żeby odrootować co należy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem przy 7. Gdy wszystko poszło jak po maśle czas na skopiowanie naszego UPDATE-SuperSU.zip na kartę pamięci zalecam do głównego folderu.

jak to zrobić bo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hnrx

mam pytanie do tych co mieli problem z punktem 6c jak rozwiązaliście problem ? klikam download ale nic się nie dzieje .

ok dałem radę ;) jednak wyciągnięcie baterii na parę sekund po wyłączeniu telefonu pomaga :)

Edytowane przez hnrx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi