Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
KrisPOD

Root Archos 10.1 - UrukDroid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko odnośnie ROOT`owania Archosa 10.1 metodą UrukDroid (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=908744) - ktoś to wykonał ? udało się ? jest ok ? :)

piszcie jak macie jakieś doświadczenia z ROOT`owaniem Archosa 10.1 ... potrzebuję z`ROOT`ować mojego Archosa bo potrzebuję więcej pamięci na aplikację :) .. no i ogólnie by się przydał :)

znalazłem taki poradnik:

http://code.google.com/p/urukdroid/wiki/Installation

ale nie wiem czy to jest ok .. może ktoś już to przerabiał i może wspomóc ? :)

dzięki z góry...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

mam pytanko odnośnie ROOT`owania Archosa 10.1 metodą UrukDroid (UrukDroid (Android) - developers ONLY thread - xda-developers) - ktoś to wykonał ? udało się ? jest ok ? :)

piszcie jak macie jakieś doświadczenia z ROOT`owaniem Archosa 10.1 ... potrzebuję z`ROOT`ować mojego Archosa bo potrzebuję więcej pamięci na aplikację :) .. no i ogólnie by się przydał :)

znalazłem taki poradnik:

Installation - urukdroid - Installation of UrukDroid 0.7+ with EasyInstall method. - UrukDroid (Android distribution for Archos GEN8 devices) - Google Project Hosting

ale nie wiem czy to jest ok .. może ktoś już to przerabiał i może wspomóc ? :)

dzięki z góry...

Hej,

UrukDroid jest OK. Od wersji 1.0 (link tu UrukDroid 1.0 (Android) on ext4, full r/w access, su (root), SDE - xda-developers ) jest stabilny i moim zdaniem dużo lepiej się sprawuje niż oryginalny soft.

Pozdr.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UrukDroid jest zrootowanym systemem czy softem deo zrootowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jest możliwy powrót do starego systemu w razie czego ? czy już się nie da powrócić po tym UrukDroid ?? jeśli jest to jaka jest instrukcja powrotu ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a jest możliwy powrót do starego systemu w razie czego ? czy już się nie da powrócić po tym UrukDroid ?? jeśli jest to jaka jest instrukcja powrotu ?:)

Hej,

Nie ma najmniejszego problemu z powrotem. Generalnie Uruk funkcjonuje równolegle jako Developer Edition i można się przełączać pomiędzy oryginalnym firmware a Uruk'iem.

Instrukcje krok po kroku instalacji/usuwania itp. są na stronie projektu. Najlepiej jakbyś sam przez to przebrnął i wiedział co robisz :-).

Pozdr.

Paweł

---------- Post dołączono o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

UrukDroid jest zrootowanym systemem czy softem deo zrootowania.

Zrootowanym systemem.

Pozdr.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hej,

Nie ma najmniejszego problemu z powrotem. Generalnie Uruk funkcjonuje równolegle jako Developer Edition i można się przełączać pomiędzy oryginalnym firmware a Uruk'iem.

Instrukcje krok po kroku instalacji/usuwania itp. są na stronie projektu. Najlepiej jakbyś sam przez to przebrnął i wiedział co robisz :-).

to jak z pamięcią ?? nie zabiera więcej tej pamięci ? jak są dwa systemy zainstalowane ?

głównie chodzi mi o to aby można było instalować app na karcie SD bo miejsca tam nie wiele na tym Archosie 10.1 16GB P:)

czyli instaluje sobie UrukDroid i po uruchamianiu Tabletu mam do wyboru dwa systemy ? :)

a możesz napisać krok po kroku po naszemu ?:)

i jak zainstalować te SDK czy co tam to jest do tego Archosa bo nie kumam z tego opisu (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=895599) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to jak z pamięcią ?? nie zabiera więcej tej pamięci ? jak są dwa systemy zainstalowane ?

głównie chodzi mi o to aby można było instalować app na karcie SD bo miejsca tam nie wiele na tym Archosie 10.1 16GB P:)

czyli instaluje sobie UrukDroid i po uruchamianiu Tabletu mam do wyboru dwa systemy ? :)

a możesz napisać krok po kroku po naszemu ?:)

i jak zainstalować te SDK czy co tam to jest do tego Archosa bo nie kumam z tego opisu (UrukDroid 1.0 (Android) on ext4, full r/w access, su (root), SDE - xda-developers) ?

Z pamięcią nie ma problemu bo równocześnie działa tylko jeden system. Przy uruchamianiu Tabletu jak przytrzymasz guzik głośności (vol -) to wchodzisz do setupu urządzenia i możesz wybrać "Android" lub "Developer edition".

Instalację samego Uruka masz opisaną tu: Installation - urukdroid - Installation of UrukDroid 0.7+ with EasyInstall method. - UrukDroid (Android distribution for Archos GEN8 devices) - Google Project Hosting

Jak już zauważyłeś wcześniej trzeba zainstalować SDK:

1. Ściągasz plik http://www.archos.com/support/download/firm_dev/firmware_archos_android_gen8.aos

2. Uruchamiasz tablet z wciśniętym vol -

3. Wybierasz system recovery , potem update firmware

4. podłączasz tablet kablem do kompa i podrzucasz ściągnięty plik sdk

5. czekasz aż skończy i masz sdk :-)

Btw. Archos ostrzega, że instalując SDK tracisz gwarancję :-).

Pozdr.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a Ty masz zrobiony UrukDroid ?

czytałem na XDA, że są jakieś problemy z WiFi ... też masz ? jakie minusy zauważyłeś ?

możesz podać .. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a Ty masz zrobiony UrukDroid ?

czytałem na XDA, że są jakieś problemy z WiFi ... też masz ? jakie minusy zauważyłeś ?

możesz podać .. ?

Hej,

Tak mam zainstalowanego Uruk'a. Problem z Wifi jaki u mnie występuje to po wyłączeniu Wifi nie da się go włączyć przez widget. Trzeba wejść w ustawienia i tam ponownie włączyć. Pewnie jest jakaś na to metoda ale nie wnikałem bo nie jest to mocno uciążliwe. Innych problemów nie zauważyłem.

Uruk "zabiera" tylko 2G na karcie więc jak Ci się nie spodoba możesz korzystać z oryginalnego firmware :-).

Pozdr.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.