Skocz do zawartości
lazydamian

Yoga 8 WIFI - Aktualizacja - Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam jak w tytule mam Yoge 8 WIFI nową i wyszukało mi aktualizacje 145 mb cos takiego zaktualizowałem pojawił się napis żeby zrobić ustawienia fabryczne ale nie zrobiłem bo wyskoczyła następna aktualizacja 45 mb pobrałem i dopiero po tej aktualizacji zrobiłem ustawienia fabryczne ale to nie jest 4.4.2 tylko dalej 4.2.2 i mam pytanie bo jak wchodzę w aktualizacje to pisze ze aktualna wersja to kiedy mi się pojawi aktualizacja do 4.4.2. Bardzo proszę o pomoc. Jest to mój 1 tablet. Ale naprawdę potrzebuję waszej pomocy w tej sprawie.

Edytowane przez lazydamian
    Dodanie pare słów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiadomo kiedy będzie aktualizacja do 4.4.2 puki co lenovo ze względu na problemy z stabilnością wycofało aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha... to dzięki wielkie :) bo podobno było 4.4.2 wszyscy pisali ze jest i portale o tym pisałem i się zdziwiłem ze mi nie wyszukuje :( dobra wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było :) sam updatowałem do 4.4.2 przez OTA jakiś tydzień po tym wgrałem 4.2.2 i już tego OTA nie było :) natomiast jeżeli tak ci na nim zależy w przeklejonym temacie masz 4.4.2 możesz sobie wgrać :) oficjalne od lenovo więc nie utracisz gwarancji a jak będą updaty to samo ci dociągnie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej dzięki a takie wgrywanie samemu to bezpiecznie bo ota to wiadomo wszystko idzie samo automatycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli wszystko robisz na spokojnie i czytasz ze zrozumieniem to bezpieczne :) a i OTA potrafią zepsuć tablet :) więc to nie do końca takie kolorowe :) ale baaaaaardzo trudno jest go bezpowrotnie uceglić :) więc niema czym sie martwić zawsze uda się naprawić (również samemu :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

okej dzięki jesteś taki pomocny później zobaczę i może wgram te aktualizacje

===== Post dołączony ----- napisano 04-07-14, 19:03 =====

Witam znowu nie instalowałem tego jednak bo mi wystarczy to co mam ale z ciekawości zadzwoniłem do Lenovo i powiedzieli że aktualizacja za tydzień - dwa może być bo nakładkę muszą dopracować czy coś. Możliwe że dostaniemy 4.4.4 albo 4.4.3 albo mnie zbyli :) taka opcja też jest

Edytowane przez Miły
    Posty połączono...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi