Skocz do zawartości
masi0

Który rom wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

masi0

oczywiście chodzi o stabilność działania a nie o cyferki w quadrancie :D

seryjne 10c czy mcr r15? a moze cos innego?

ktory rom daje dobry czas na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co czytam o nowych wypiekach ciagle sa zglaszane jakies problemy o zawieszanie sie czy nieprawidlowe funkcjonowanie programow (to czy tamto nie chodzi).

Ja na seryjnym od samego poczatku czyli od kilku dni nie mialem ani jednego problemu, zwiechy czy braku kompatybilnosci z czym kolwiek - a jak to na poczatku bywa kombinuje, zwlaszcza ze to moj pierwszy Android :D

Mysle ze lepiej sie cieszyc ori romem ktory dobrze dziala niz ciagle mieszac niedopracowanymi i sie :facepalm:.

Jesli tylko powstanie rom do ktorego na XDA nie bedzie 100stron problemow to go zainstaluje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

no wlasnie, rozumiem, ze v10c dla polski jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ten: [ROM][05/05-11]TK-ROM Vanilla + LG = true. v0.7.4 (Fr15)

[ROM][05/05-11]TK-ROM Vanilla + LG = true. v0.7.4 (Fr15) - xda-developers

Używam od tygodnia jak wyszła wersja 7.4, a wcześniej używałem jego wcześniejszych wersji i jest to wg mnie najlepszy rom. Niektórym może brakować niektórych widgetów LG ale to można dograć. A jak je dograć, to już znajdziecie na forum.

Co do żywotności baterii to polecam aplikację: Battery Calibration Battery Calibration - Aplikacja na AppBrain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z
    no wlasnie, rozumiem, ze v10c dla polski jest ok?

Ja mam wersję v10d i nie jest zła.... ale ja mam zrobionego roota i wgrany performance pack. Chce wydać soft na nowo z tego wzgledu, że czasem nie może połączyć się z netem

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    Ja mam wersję v10d i nie jest zła.... ale ja mam zrobionego roota i wgrany performance pack. Chce wydać soft na nowo z tego wzgledu, że czasem nie może połączyć się z netem

1. rozumiem, ze masz 10d dla UK?

2. jak stabilnosc/bateria?

3. co to jest performance pack? jakis link?

o co chodzi z tym laczeniem się z netem bo nie qmam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Od poczatku nie mialem zadnech zwiechy, bateria to juz zalezy czego i ile sie uzywa

3. To jakis dodatek z ulepszeniami, ale puki co to nie wgrywam skoro jest dobrze

O net to moze chodzic o to ze czasem ciezko sie laczy przez WIFI, jak u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Tak mam 10d dla UK lecz ta wersja posiada jezyk Pl bo było dla mnie zaskoczeniem.

Stabilność ok, choć Froyo nie jest zoptymalizowany pod 2qore dlatego czekam na piernika (podobno ma być czerwiec-lipiec), bateria jak srednio używam wytrzymuje dzien, jak intensywnie to tak 3/4 dnia wytrzyma

Performance pack KLIK

Net tutaj robi się ciekawiej... a mianowicie.... np mam 3-4, 4-5 kresek, chodzę do Marketu czi innej aplikacji i zaczyna się łączyć z netem trwa to 1min potem 3 i 5min następnie wyrzuca info problem z siecią sprawdź ustawienia. Ok wychodzę z marketu odczekuje 1min wł ponownie to samo otwieram np ebay.app łączy się od razu. zamykam ebay otwieram Market łączy się od razu (market i ebay to tylko przykłady) na innych app jest tak samo pomimo ze mam zasięg tel nie potrafi połączyć się z netem kilka razy miałem tak ze musiał wł tryb samolotowy na chwile potem wył. przez co net ponownie zaczynał działać. Nie mówię, że występuje to cały czas, ale się pojawia 2-3 razy dziennie a siedzę dużo na necie... więc jest to dla mnie trochę wkurzające... Dlatego myślę aby wgrać ponownie Stock rom bez performance pack i zobaczyć jak będzie się zachowywał tel... oczywiście root będzie :D. Mam nadzieje, w pierniku będzie lepiej, i ze będzie zoptymalizowany pod ten tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    Tak mam 10d dla UK lecz ta wersja posiada jezyk Pl bo było dla mnie zaskoczeniem.

CIACH

Net tutaj robi się ciekawiej... a mianowicie.... np mam 3-4, 4-5 kresek, chodzę do Marketu czi innej aplikacji i zaczyna się łączyć z netem trwa to 1min potem 3 i 5min następnie wyrzuca info problem z siecią sprawdź ustawienia. Ok wychodzę z marketu odczekuje 1min wł ponownie to samo otwieram np ebay.app łączy się od razu. zamykam ebay otwieram Market łączy się od razu (market i ebay to tylko przykłady) na innych app jest tak samo pomimo ze mam zasięg tel nie potrafi połączyć się z netem kilka razy miałem tak ze musiał wł tryb samolotowy na chwile potem wył. przez co net ponownie zaczynał działać. Nie mówię, że występuje to cały czas, ale się pojawia 2-3 razy dziennie a siedzę dużo na necie... więc jest to dla mnie trochę wkurzające... Dlatego myślę aby wgrać ponownie Stock rom bez performance pack i zobaczyć jak będzie się zachowywał tel... oczywiście root będzie :D. Mam nadzieje, w pierniku będzie lepiej, i ze będzie zoptymalizowany pod ten tel.

To nie problem tel. tylko twoje providera sieci, nie mam takich objawów jak ty nawet na edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Telefon strasznego ma draina i zjada 10% na godzinę. Jaki rom polecacie wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi