Skocz do zawartości
luke26

Reset telefon przy próbie włączenia aparatu CM 10.1 Tonyp

Rekomendowane odpowiedzi

luke26

Witam!

Mam problem z LG P990.Wgrałem CM 10.1 Tonyp ( wersja na nowy bootloader bo taki mam ; najnowsza dostępna wersja z xda developers) i gdy chce włączyć aparat to telefon się resetuje.Kernel mam "Kowalski". Jakieś przypuszczenia ?? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten system już dłuższy czas i nie miałem jeszcze żadnych problemów z aparatem. Wyczyść ustawienia aplikacji aparat, ew. usuń ją i zaflaszuj to. Nie wiem jeszcze, o której aplikacji do aparatu mówisz. Aplikacja do aparatu od LG powinna śmigać elegancko, ta od CM już niekoniecznie, ale nie miałem i z tą żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem tego CMa dosłownie dziś. Faktycznie po zrobieniu fotki zrestartowało telefon..

Rano spróbuję podmienić apke kamery.

Jest też opcja, że to wina kernela, flashowałem najnowszego Kowalskiego z serii 2.x. Adam pisał, że system ma już w sobie odpowiednie jądro (albo źle zinterpretowałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luke26

Na razie działa na tej aplikacji LG :) jeszcze mam pytanie jak odinstalować starą aplikacje aparatu lub proszę o podanie nazwy aplikacji ( tej dłuższej tzn. com.android."nazwaaplikacji" ) bo w "aplikacjach" nie mam tej starej aplikacji od aparatu pod normalną nazwą . Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem teraz jeszcze działanie obu aplikacji i faktycznie przy zrobieniu zdjęcia aplikacją od CM następuje crash aplikacji, ale telefon się nie resetuje. Jeśli chodzi o jądro, to tak zawiera ten system już jądro Kowalskiego (2.6.39.4.-Kowalski-Exp [email protected] #125 Sat Jun 29...). Cropek97 napisz jak możesz jaka u cb. wersja jest wyświetlana po zaflaszowaniu najnowszego jadra od Kowalskiego. Co do aplikacji Aparatu od CM to szukałem tego plikach i w menadżerze aplikacji i nie ma jej. Dopiero po wybraniu bezpośrednio z launchera (ADW) opcji info o aplikacji wyświetliły się właściwości Galerii, tak więc aplikacja ta powiązana jest ściśle z galerią, więc jeśli chcesz ja usunąć to musisz usunąć i galerię (nie polecam).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u4a8u6ug.jpg

Takowy kernel. ;)

Po wygraniu apki z linku śmiga pięknie wszystko. :) Starej apki po prostu nie będę używał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thx, czyli widzę, że mam dość starą wersję tego jądra standardowo. Wgram później sobie tę najnowszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jeszcze podłącze się pod temat póki ktoś aktywny jest. Czy Wam też tak ucieka bateria na WiFi? Na czuwaniu mogę trzymać cały dzień, jak tylko chce użyć do czegoś telefonu to bateria dosłownie znika w oczach..

Edit: W sumie to nawet na czuwaniu ucieka.. Totalnie nie trzyma baterii.. :/

muqa8u8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę znika ta bateria, nie ma co się oszukiwać. Obecnie rzadko z telefonu korzystam, ale jak przyjdzie potrzeba z dłuższego skorzystania to zrobię taki test ile faktycznie ten ROM zżera baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzone. Kwestia baterii jest tragiczna..

Dziś muszę szukać innego romu.. Takiego na którym choćby od rana do wieczora wytrzyma mi telefon.. :/

Chociaż i tak właśnie poszukuje czegoś na przesiadkę. To już jest dziadziuś.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi