Skocz do zawartości
bazi

Dialer - kojarzenie kontaktu podczas wpisywania numeru

Rekomendowane odpowiedzi

bazi

Przyzwyczajony jestem do funkcjonalności dialpada znanej z softu iPhone, nakładki HTC Sense czy aplikacji typu aContacts czy GO Contacts.

Czy dialer z SG S2 posiada funkcję kojarzenia kontaktu podczas wybierania numeru?

Powiem szczerze, że - bazując na swoich doświadczeniach - jedynie w przypadku iPhone i HTC Sense funkcja działa sprawnie i tak, jak powinno i chciałbym wiedzieć czy decydując się na SG S II będę miał tą ,bardzo mi przydatną, możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymm2
    Przyzwyczajony jestem do funkcjonalności dialpada znanej z softu iPhone, nakładki HTC Sense czy aplikacji typu aContacts czy GO Contacts.

Czy dialer z SG S2 posiada funkcję kojarzenia kontaktu podczas wybierania numeru?

Powiem szczerze, że - bazując na swoich doświadczeniach - jedynie w przypadku iPhone i HTC Sense funkcja działa sprawnie i tak, jak powinno i chciałbym wiedzieć czy decydując się na SG S II będę miał tą ,bardzo mi przydatną, możliwość.

Właśnie sprawdzałem, telefon posiada taką funkcje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi
    Napisano (edytowane)
    Właśnie sprawdzałem, telefon posiada taką funkcje :)

Oo to super! Tak dla upewnienia się - jest to funkcjonalność systemu/nakładki(TouchWiz), a nie dodatkowej aplikacji? :)

Edytowane przez bazi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymm2
    Oo to super! Tak dla upewnienia się - jest to funkcjonalność systemu/nakładki(TouchWiz), a nie dodatkowej aplikacji? :)

Jest to funkcjonalność systemu, a nie żadna nakładka. Telefon szczerze polecam jest super:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi