Skocz do zawartości
SQ9KFX

[TUTORIAL] Uruchomienie "Ok, Google"

Rekomendowane odpowiedzi

SQ9KFX
Napisano (edytowane)

Cześć

Postanowiłem się podzielić informacją jak pozbyć się problemu nie działającego OK google w G2.

Ustawienia- ułatwienia dostępu- LG on the screen phone musi być wyłączone.

Po zmianie tego w wyszukiwarce google wszystko ruszyło, ale dalej miałem problem z wykrywaniem na pulpicie.

U mnie musiałem wybrać widget 4x1. Teraz wszystko działa jak powinno.

Wiem, że dla niektórych nie jest to niezbędne lub potrzebne, ale czasem się przydaje.

Edytowane przez SQ9KFX
dodanie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest OK google?

pozdro.,

mxw.

Wysłano z D802-PL (4.4.2) za pomocą Tapatalk2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku

@mxw3000

Nie wiesz?? :D To jest opcja w Google Search. Jak chcesz coś zrobić ( wyszukać ). Wchodzisz w Google Search i mówisz ,,Ok Google" np: mówisz: gdzie jest Kraków albo Kto jest prezydentem RP to Google Ci wyszukuje i Ci mówi co i jak ( nie wiem czy to działa z PL językiem). Możesz też zadzwonić do kogoś przez komendę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

To jest coś takiego jak siri w iphone, taki asystent głosowy. Skorzystasz raz, dwa i się znudzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
memphis21

W dodatku język PL nie działa.

Dla by to była bardzo funkcjonalne gdyby działało w naszym języku

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SQ9KFX
Napisano (edytowane)

Usługa działa z językiem PL, niestety nie ma tylu możliwości co w języku angielskim, proponuję najpierw sprawdzić a później pisać na forum.

Funkcja ok google to dodatek do google now i wyszukiwarki google. Bez dotykania telefonu można wysłać sms, wybrać numer telefonu, otworzyć aplikację czy stronę www.

Prezentacja:

Edytowane przez Krejzi_Dark
spoiler; zbędne/prywatna korespondencja na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, dzięki wszystkim za wyjaśnienia, piwka poleciały - nie korzystałem z tego, bo nie używam Goggle Now, chyba jeszcze za wcześnie dla mnie. ;)

Natomiast jak patrzę na to, a wcześniej na Siri, to z nostalgią wspominam komendy głosowe i wybieranie głosowe w starym SE K750 (chyba), które działało bezbłędnie (!).

pozdro.,

mxw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sorbiq

u mnie jak włączam język polski to pole "ok google" robi się nieaktywne, ta usługa nie działa u mnie, jeśli język zmieniam na angielski na przykład to wtedy wszystko zaczyna działać jak należy, także wyjaśnij jak to możliwe że masz włączoną obsługę "ok google" w języku polskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jest jakiś mod, zeby reagowalo na "ok google" a tekst wyszukiwany juz po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slwk

Witam,

wracam do tematu skoro jest już dostępna obsługa języka Polskiego.

Problem w tym że mam nieaktywne opcje działania na dowolnym ekranie. Posiadam stock rom, w ułatwieniach dostępu nie mam opcji lg on screen, w Nowa prime mam zaznaczoną opcje obsługi ok Google

OK Google to bardzo fajna opcja pod warunkiem, że nie muszę jej za każdym razem inicjować ręcznie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi