Skocz do zawartości
Duals

tutorial Sony Xperia M2 - Wgrywanie nowego oprogramowania / Zbiór ROM'ów brandowanych i niebrandowanych

Rekomendowane odpowiedzi

Duals

Nie ja mam 4.3 od Play i czekam na wersję 4.4.2 KitKat od Play ;) Ja nie wgrywam jakieś Rosyjskich i innych wersji, bo po prostu jakoś nie jestem do nich przekonany. Wgrywam tylko te od operatora, którego mam lub czyste od Sony, tak więc jeszcze chwilę sobie poczekam, a przy okazji dowiem się od tych co już wgrali co nie działa lub co jest złe itp. ;)

Ps. W Rosyjskim już nie ma funkcji oszczędności SMS w ustawieniach SMS, jak ten Francuski będzie miał, to proszę poinformuj mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy zainstalować alternatywną apkę od SMS np. Textre i będziesz miał oszczędność niezależnie od regionu romu. Według mnie nawet lepsze rozwiązanie, Textra jest lekka i szybka, lepiej działająca od apki Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Omarus

O jakiej oszczędności SMS mówicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

W ustawieniach SMS... Ta funkcja sama konwertuje znaki specjalne np: z Ś na S itp i dzięki temu mamy 160 znaków do wykorzystania a nie 70.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ja mam 4.3 od Play i czekam na wersję 4.4.2 KitKat od Play ;) Ja nie wgrywam jakieś Rosyjskich i innych wersji, bo po prostu jakoś nie jestem do nich przekonany. Wgrywam tylko te od operatora, którego mam lub czyste od Sony, tak więc jeszcze chwilę sobie poczekam, a przy okazji dowiem się od tych co już wgrali co nie działa lub co jest złe itp. ;)

Ps. W Rosyjskim już nie ma funkcji oszczędności SMS w ustawieniach SMS, jak ten Francuski będzie miał, to proszę poinformuj mnie ;)

Ja mam ten francuski i tam nie ma właśnie oszczędności SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oszczędność występuje na pewno w CE, czy w jakimś innym jeszcze nie mam pojęcia prawdę mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Omarus

Potwierdzam w FR Generic nie ma oszczędności SMS, wszystko ładnie działa, jedynie zauważyłem brak spolszczenia przy odrzucania połączenia przy użyciu wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Taki efekt to ja mam nawet na 4.3 od Play, że jak nie odbiorę to mi się wyświetla komunikat po Angielsku. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Omarus

Ja nie o tym. Podczas gdy ktoś do Ciebie dzwoni masz opcje: Odebrać, rozłączyć lub przeciągając od dołu odrzucić połączenie i wysłać wiadomość automatycznie (jest kilka opcji np. zaraz zadzwonię lub inne) i to jest po francusku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Aha, o to chodzi ;) Temu sobie poczekam na jakiś CentralEurope lub od Play wersję ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi