Skocz do zawartości
awygo

Oryginalne etui rozwarstwia się.

Rekomendowane odpowiedzi

awygo

Po dwóch miesiącach użytkowania rozwarstwiło się. Tak to wygląda:

image.jpgimage.jpg

A jak u innych? Bo może zbyt mocno je eksploatowałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie , użytkowałeś normalnie , w moich było podobno , wilgoć , ciepło zrobiło swoje :) Tylko Nillkiny typu flip tak nie robią

Edytowane przez Hardkorowy Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest to samo. Szczególnie rogi są przetarte. Użytkuje podobny czas jak Ty awygo. Moim zdaniem to słaba jakość wykonania. Brat ma Nilkina i problemu nie ma wygląda ciągle tak samo i nie zadziera się ani nie rozwarstwia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoje używam od listopada 2013, eksploatuję dość mocno telefon, noszony jest w kieszeniach spodni, kurtki, marynarki, po otwarciu etui mocowany w uchwycie samochodowym, ale jeszcze jest w stanie prawie że nowym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Masz na myśli etui powszechnie opisywane jako oryginalne Lenovo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, etui oryginalne, kupione za pośrednictwem ebaya w Chinach (na pudełku był hologram Lenovo). Kupiłem dwie szt. w odstępie miesiąca, jedno dla siebie, a drugie dla żonki (bardzo się jej spodobał mój nowy telefon, że zażyczyła sobie taki sam :)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zamówiłem ost tego nillkin-a z Chin, etui już dotarło i użytkuje kilka dni, wydaje się być solidniejsze od oryginalnego Lenovo, podoba mi się magnetyczny zatrzask czego zdecydowanie brakuje w oryginalnym etui,

Jedno mnie tylko denerwuje i nie wiem czy ci co użytkują tego nillkin-a też tak mają ?

Chodzi o wzbudzanie ekranu w oryginalnym etui po otwarciu tej klapki odrazu wzbudzał się ekran i po zamknięciu gasł a tutaj wogóle nie chce - otwieram klapkę wogóle się nie wzbudza muszę to robić przyciskiem z góry

Zauważyłem też że ta klapka po zamknięciu nie styka się bezpośrednio z ekranem lecz jest może z 1mm różnicy bo obudowa etui jest bardziej masywniejsza niż oryginalna Lenovo może to ma winę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi