Skocz do zawartości
lioko27

Root Stock Recovery 4.4.2 (v20A-v20G)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem związany z kartą sd, po sformatowaniu karty i przerzuconych plikach w trybie recovery nie widać plików do instalacji. help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

a jaki komunikat wyświetla recovery?może karta została niewłasciwie sformatowana lub coś zostało pominięte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnego komunikatu nie widzę, widać folder na karcie lost+found ale nic więcej, możliwe że pliki są tylko do odczytu i ich nie widać? po podłączeniu do komputera, widzi on tylko wew kartę. Może źle sformatowałem ale robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

sformatowałem na nowo kartę i system,zrotowałem bez problemu.Widocznie u ciebie problem jest gdzieś podczas kopiowania pliku na sformatowana kartę

Edytowane przez lioko27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

bomba94 spróbuj jeszcze skopiować plik do folderu lost+found i wtedy sprawdź w recovery i daj znać jak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz sprawdzalem wrzucalem tez innego rodzaju pliki nic nie widac ale jak podlacze karte do s plus zrootowanego to wszystko jest, przez niego musialem pliki zgrywac i formatowac karte, moze wina w win8?

Edytowane przez bomba94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

problem jest ten że lg nie obsługuje formatu EXT4,więc kartę musisz sformatować i wgrać pliki przez czytnik zewnętrzny a nie przez inny telefon.Sformatuj przez czytnik i daj znać.

Edytowane przez lioko27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo co bomba94 formatuje na wszystkie możliwe sposoby używam dwóch różnych czytników i mam folder na karcie lost+found ale nic więcej , w trybie recovery nie widać plików do instalacji. help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

hm,ciekawy przypadek.Wygląda na to iż pomimo prawidłowego formatu, tel nie "widzi" pliku.Spróbuj wrzucić je do folderu lost+found lub ew.zmienić nazwę paczki na update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie powiedziałbym czy prawidłowy format ponieważ jest komunikat "E:failet to mount /sdcard (No CSI structure available)" a formatowałem na EXT4, EXT3, EXT2 i same porażki dwa różne czytniki i trzy różne karty sd, dodam że te próby robię na xp

Edytowane przez zbystry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi