Skocz do zawartości
lioko27

Root Stock Recovery 4.4.2 (v20A-v20G)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem miałem EXT4 i zawsze tan sam komunikat że failed może jednak sprubuje sformatować karte pod linuksem albo innym win. bo trzy karty na dwóch czytnikach to chyba raczej nie jest przypadek więc niewiem gdzie tkwi przyczyna że nie trybi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

ja formatowałem programem MiniTool Partition Wizard 8.0 na windows 7,przy czym w programie Ext2Fsd podaje format karty jako EXT3.Przyczyną może być zainstalowane oprogramowanie użyte do formatowania

tu masz link do filmiku z przebiegu formatu i montowania

https://drive.google.com/file/d/0B1tn09ksQnPENk5DalEtX3ZIWmc/view

Edytowane przez lioko27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki jutro sprubuje jeszcze raz i dam znać czy się powiodło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem format karty do Ext4 i teraz komputer (system) ani program Ext2 nie wykrywa mi karty co mam zrobić..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

jak przypuszczam sformatowałeś kartę i nie widać jej w programie Ext2Fsd-wypnij ją i wepnij bez resetowania tego programu,jeśli nie zadziałało to:

musisz pobrać i zainstalować na komputerze program w formacie .exe nie zip

Confidentialité- France

ponieważ po wyjściu z tego programu w wersji .zip wyłączona zostaje obsługa formatu EXT.Jeśli to nie pomoże w kliknij na liście kartę,gdy podświetli się na niebiesko to w ścieżce programu EXT2FSD(lub wciśnij klawisz F3) Tools/v2 volume managment odznacz opcję "mount volume in readonly mode" i zaznacz "automatically mount via ext2mgr. Przypisz literę dysku np F i kliknij "apply" (czasami program gubi ustawienia).Co do pytania z działu pomocy technicznej po roocie kartę możesz sformatować z poziomu Windowsa,dane zostaną usunięte.Daj znać jak poszło.

Edytowane przez lioko27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem v2A instalacja zakończyła się pomyślnie zrobiłem reboot i gdy sprawdzam root checkerem czy mam root'a program pokazuje że nie mam roota.. co zrobić?

Wgrałem również potem v2B i efekt ten sam..

edit

po wgraniu v2B wszedłem do superSU i przyznałem pozwolenie root checkerowi i po kolejnej analizie czy mam roota okazało sięże mam

Dzięki wielkie :)

Tylko pytnie ....

czy mogę terz wgrać cyanogenmod? jeśli tak to jak... Chciałbym wgrać nowy system coutsumowy mianowicie Paradroid - mogę to wykonać? Jesli tak to jak...

Edytowane przez hipis91000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz ale musisz mieć zainstalowane cwm,odpowiedni temat jest w dziale romy i modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem failed to mount /sdcard. Okazuje się, że karta musi mieć partycję. Nie wiem jak w windowsie, ale na linuksie musi być np. /dev/sda1 a nie samo /dev/sda. Trzeba zrobić specjalnie partycję i wtedy idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Po obejrzeniu filmiku o formatowaniu i montowaniu wywaliłem MiniTool Partition jakies tam 9 i zainstalowałem MiniTool Partition Wizard Professional Edition (+serial) i wszystko się udało jest root:hurra:

Teraz biorę się za szukanie jakiegoś cyanogenmoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi