Skocz do zawartości
lioko27

Root Stock Recovery 4.4.2 (v20A-v20G)

Rekomendowane odpowiedzi

lioko27

automapa nie obsługuje tej opcji w 4.4.2 dane muszą być w pamięci wewnętrznej,zmień program lub zmniejsz ilość map

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam Android Kit kat(4.4.2) brandowy od PLAY i chciałbym go zrootować i pytanie czy ta metoda działa? i jak pobrać ten towelroot bo chyba link nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suad

@up

link działa , przed chwilą sprawdziłem - na nowo otwartej stronie kliknij w znaczek Lambda - w swoim telefonie zezwól na instalowanie aplikacji z zewnętrznych źródeł

Edytowane przez Szynku
Nie cytujemy całego poprzedniego posta,piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz mi powiedzcie, o co chodzi z tym v2 i v2.2 bo nic takiego tu nie widzę. Czy pliki które ktoś wstawił na zippy to są tego z pierwszego postu tylko na NORMALNYM hostingu? Czy są tam również jakieś dodatkowe aplikacje a pobrałem tylko pliki do roota. Które mam użyć, v2 czy v2.2? Czy muszę co aktualizować potem? Strasznie nielogicznie napisane.

Wszystko fajnie, świetnie, tylko proszę was, twórzcie logiczne i intuicyjne instrukcje, razem z linkami bo szczerze to nie mogę się połapać co, gdzie, jak, po co, dlaczego. I nie wstawiajcie rzeczy na 4shared skoro są strony, które umożliwiają ściągnięcie bez logowania się i podawania swoich danych dla kolejnego magazynu adresów email.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suad

@up

pytasz które masz użyć - v2 czy v2.2 - logicznie rzecz biorąc pomiędzy pierwszą a drugą opcją na pierwszej stronie jest słowo "lub"

w poście 12 masz nawet objaśnione

post nr 13 to to czego pragnąłeś - coś innego bez logowania i do tego wyraźnie zaznaczone o problemach z pobraniem z 4shared

wystarczy dokładnie przeczytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Tak suad ale weź pod uwagę, że osoba, która robi to pierwszy raz zastanawia się, którą wersję ma zainstalować i dlaczego tam pisze "lub" i nie jest objaśnione, które wybrać.

Proponuję po prostu dopisać do pierwszego postu linki do normalnego ściągania oraz instrukcję, że pierw instalujemy v2, potem v2.2(v2B?) i po co się to robi, czy samo v2 nie wystarczy. Jak już tworzymy pierwszy post na zasadzie tutorialu to po co ktoś ma przeglądać cały wątek w poszukiwaniu rozwiązania, które może być już w 1wszym poście?

Tak BTW to serio mam zainstalować v2.2 czy samo v2 wystarczy?

Edytowane przez Promajl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suad

@up

czy rozumiesz co znaczy słowo lub ?

chyba nie ...

oznacza że możesz zainstalować tą albo inną opcję

Pomiędzy tymi wersjami nie ma słowa: i , oraz , które to wskazywałoby na potrzebę zainstalowania obu wersji

Po prostu masz wybór

Dla mnie pierwszy post jest napisany spójnie i logicznie.

Edytowane przez suad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

versje v2.2 była uaktualnieniem do v2,teraz jest już to zgrane ze sobą i są tylko 2 opcje-opisane w 1 poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
duck67

a idzie jakoś obejść te aktualizacje SuperSU czy nie ma sposobu?

mam już roota starym sposobem, czyli tego po flashu KDZ

//edit:

nie było pytania, paczka v2b załatwiła sprawę a ja używałem v2a

Edytowane przez duck67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

duck67 jest instalowanie najnowszej wersji z 1 postu :) lub nie aktualizowanie wogóle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi