Skocz do zawartości
lioko27

Root Stock Recovery 4.4.2 (v20A-v20G)

Rekomendowane odpowiedzi

Hepita

A nie ma jakiegoś sposobu bez straty gwarancji? Wiem że kiedyś na niektóre samsungi taki był, wykorzystywał lukę w zabezpieczeniach.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oxu

stracisz na czas gdy tel bd zrootwoany ale przeciez w kazdej chwili mozesz zrobic unroot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

Root jest ingerencją w system wiec gwarancje stracisz, ale jak szybką jak ją straciłeś możesz ją przywrócić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hepita

A czy przypadkiem w systemie nie zostaje ślad po rootowaniu/unrootowaniu? Jak ewentualnie zrobić unroot?

Aha, czy downgrade też jest ingerencją w system? Bo na niezrootowanym JB przeżyję, na razie mi chodzi tylko o możliwość zapisu na sd.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oxu

ja sprawdzałem miałem root potem wgrałem firmware przez KDZ i roota nie ma wg mnie mozesz zrobic downgrade nie tracac gwarancji bo przeciez zostajesz nba stockowym oprogramowaniu bez integracji w nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

dodałem do 1 postu pacht umożliwiający aktualizację plików binarnych z poziomu aplikacji superuser bez zainstalowanego CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
regus

pobieramy aplikacje:

- towelroot(daje tymczasowy root)

https://towelroot.com/

Witam. Czy mam przez to rozumieć, że jeśli mi potrzeba ROOT`a do TB by wyłączyć zbędne rzeczy to TowelRoot mi wystarczy na jednorazowy "występ"??

Pozdrawiam REGUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

tak po użyciu TowelRoot root jest tylko do restartu systemu jednak wpisy o jego użyciu zostają w systemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Co zrobić jeżeli wgrałem przez pomyłkę root w wersji 2.2 (nie ten z pierwszego postu tylko pozniej ktos wrzucil na zippyshare w tym temacie i ten sciagnalem). Teraz nie mam ani roota nie moge wejsc w SuperSu bo binaria muszą być zaktualizowane i jak wybieram którąś z opcji to mam komunikat: Instalacja nieudana zrebootuj urzadzenie i sprobuj ponownie. Nie moge rowniez skopiować roota 2.0 w rom toolbox Pro do cache komunikat "operation failed" a na dole cos jest napisane o powlokach.

Pomozcie jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cezus

Wczoraj byłem zmuszony użyć LGMobile Support Tool. Po awaryjnym przywróceniu mam na pokładzie soft o symbolu: D60520d-EUR-XX kompilacja: KOT49I.D60520d. Co to za wersja i którego przepisu rootowania użyć?

Pozdrawiam

cezus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi