Skocz do zawartości
lioko27

Root Stock Recovery 4.4.2 (v20A-v20G)

Rekomendowane odpowiedzi

dziamot

Cezus tu jest odpowidni temat co do roota na kk czyli temat jakiego szukasz kolega loko udostępnił patch na 20d więc powinno działać postępuj zgodnie z pierwszym postem

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze mi ktos wytlumaczyc pare rzeczy? Robie tak jak jest napisane tj wgrywam V2a jest wszystko ok, pozniej z tym pathem nie wiem o co kaman, tego busybox sam instaluje, czy automatycznie z rootem jest, init.d co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oxu

Najprostszy sposób na root to downgrade do JB, potem instalujesz na kompie program kingo root, podłączamy tel pod kompa dajesz w programie root i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jesli stanie sie najgorsza rzecz i nie wlaczy sie juz tele, nawet po HR? W jakim momencie wykonuje sie HR po wgraniu softa, od razu po odlaczeniu USB? Czy moze telefon sie wlaczy sam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oxu

Wszystko masz w temacie o wgrywaniu plików przez Kdz, po downgrade tel się sam bd chciał uruchomić ale złapie bootloopa, wtedy wyjmujemy baterie czekasz chwile potem uruchamiasz go przyciskami power i vol- trzymasz aż zobaczysz białe napisy, potem potwierdzam przyciskiem power 2 razy. Ale tak jak powiedziałem przeczytaj ten temat http://forum.android.com.pl/f1211/zmiana-oprogramowania-debranding-lg-d605-389464/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suad
tego busybox sam instaluje, czy automatycznie z rootem jest, init.d co to takiego?

busy box zainstaluj z google play

Zainstaluj aplikację Universal Init.d

Uruchom aplikację Universal Init.d

Włącz test oraz kliknij opcję on

Wybierz dowolny skrypt i uruchom go

Uruchom ponownie telefon

link do aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

grzebyr jeśli miałeś wcześniej super su to wejdź do ustawienia/aplikacje i usuń jej aktualizację,jeśli masz cwm to zainstaluj przez nie wersję "b" usunie błędy z systemu,

cezus masz stock recovery więc metodą z 1 postu,

Bartek212 musisz pobrać aplikację ze sklepu zainstalować ją,uruchomić-znaleźć opcję install i ją uruchomić(w sklepie play masz podgląd wyglądu,pierwsze zdjęcie z prawej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest koniecznosc instalacji pachta, czy moge wgrac tylko te Su 2 cos tam cos i bedzie dobrze?

Edytowane przez Bartek212

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cezus

Zabrałem się przed chwilą za rootowanie i już na początku problem. Po odpaleniu Towelroot i kliknięciu make it ra1n pojawia się komunikat: This phone isn't currently supported. Co robić?

edit: W sieci znalazłem opis mówiący o tym,że można wbić kod uniwersalny w tr. Niestety u mnie po tapnięciu nic się nie pojawia...

edit2: Pojawiło się okienko z kodem ale na żadnym z nich nie działa...

Edytowane przez cezus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lioko27

bo masz wersję v3 musisz pobrać z netu v2

z tego co pamiętam trzeba zmienić w v3 ciąg 1337 0 1 0 4 0 na 1337 0 1 0 4 1 lub 1337 0 0 0 4 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi