Skocz do zawartości
Gamebook

Sony Xperia M2 etui, pokrowce, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Już tydzień używam moją Xperię M2 w pokrowcu typowym ''za 20 zł''. Jest to wsuwka z rzepem i miałem nadzieję, że obroni ona mój telefon przed rysami, bo nie chciałem nakładać folii. Dzisiaj jestem skłonny kupić jak najlepszą folię na allegro, żeby tylko zapobiec kolejnym rysom. Na ekranie jak i z tyłu pojawiły się malutkie i normalnie niewidoczne ryski, jednak po wyczyszczeniu ekranu i pod światło trochę je widać. Trochę dziwne, bo telefon noszę w etui, jak kładę gdzieś, to zawsze na ten pokrowiec i nie noszę ''luzem'' w kieszeni, więc nie wiem od czego one mogły się zrobić.

Czytałem tyle pozytywnych recenzji na temat folii od 3mk, że chyba zakupię. I tutaj pytanie:

Czy ma ktoś folię z 3MK i jaki rodzaj jest najlepszy?

Chciałbym oprócz tego pokrowca dokupić jakieś etui takie nakładane na tył, jakie polecacie?

Piszcie jak wy chronicie naszą Xperie M2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam etui i folie ze strony

http://vegacom.eu/product-pol-26158-POKROWIEC-ETUI-SLIM-KABURA-SONY-Xperia-M2-D2305-.html

Wady :

Wygląda jak kanapka

Cechy :

Cena

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o najtańszym z możliwych silikonowym etui? -> etui Sony Xperia M2 pokrowiec futerał MAT + FOLIA (4334500044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gratis folia, co fajne :P

Chodzi mi o wersje czarną. Wiem, że trąci tandetą, ale nie znalazłem żadnych fajnych etui (takich na plecy) w granicach 20 zł. Nie chcę udawać aż tyle na te wszystkie etui i folie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacobb

Ja polecam wydac troszke wiecej i miec spokoj....

Etui

http://m.allegro.pl/przedmiot-i4329889679.html

Naprawde goraco polecam! Fajnie wykonane, spasowane, to takie bardziej plstikowe-twarde etui niz gumowe i elastyczne. Telefon fajnie sie trzyma w rekach, lepiej i pewniej. Wykonane bardzo dobrze i co chyba najwazniejsze- telefon nie staje sie wiekszy, grubszy czy gorzej wyglada....jest naprawde ok!

A co do folii

3mk Matte polecam!!!!!!!! :)

Najlepsza chyba ;p

Ja mam etui i folie na przod i tyl matte.... I uzywam tel jak chce i nie martwie sie o to, czy cos tam mi dotknie telefon i moze porysowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się skłaniał nad etui z klapką chroniącą ekran.

Jak wiadomo większe ekrany lubią się tłuc

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem etui S-Line i jest nawet ładne, bałem się że bedzie szpecic. Problem mam z folią którą dostałem gratis. Firmy Blue Star. Nakleilem, ale pod folie wpadły mi niewielkie śmieci ze szmatki jaka dostałem, bo sama się kruszyla. Jak je teraz dobrze wyczyścić? Folie mogę odkładać itp. Pomocy! Przez te śmieci mam niewielkie pęcherzyki powietrza i jak włączam ekran to wyglądają jak tłuste plamy. Chyba jednak kupie folie z 3mk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacobb

Kup raz a porządnie folie 3mk i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta nie jest zła, tylko fajtłapa ja źle ja założyłem,bo pełno kurzu. 3mk juz zamówione ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacobb

Ja mam i polecam :)

Lepiej trzyma sie telefon w dloni, naprawde ladnie to etui wyglada, do tego zabezpiecza telefon :)

Polecam serdecznie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi