Skocz do zawartości
Gamebook

Sony Xperia M2 etui, pokrowce, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałem zapytać co myślicie o tym Super Etui IMAK CRYSTAL CASE SONY XPERIA M2 D2305 (4440590849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. etui ?? Podoba mi się ze względu na przeźroczystość, ale mam pewne obawy że będą się na nim robić smugi i będzie się palcować że tak powiem i nie zbyt fajnie by to wyglądało no i ciekawy jestem czy jest wytrzymałe i jeszcze nie wiem co będzie lepszym rozwiązaniem FOLIA NILLKIN AMAZING+ SZKŁO SONY XPERIA M2 S50h (4243379833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. szkło hartowane czy może folia ochronna 3mk solid/rock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki ale nie skorzystam :D wolałbym zostać przy tym co linknołem ale boje się będzie sprawować znalazłem jeszcze takie Case-mate Barely There - Etui Sony Xperia M2 (przezroczysty) - Akcesoria - sklep Komputronik.pl i tez nie wiem które jest lepsze :DCase-mate Barely There - Etui Sony Xperia M2 (przezroczysty) - Akcesoria - sklep Komputronik.pl vs Imak crystal Sony M2 D2305 4phones

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy ktos z was posiada taki pokrowiec: nillkin z klapką zamykaną: SONY XPERIA M2 | ETUI NILLKIN + 2x Folia (4529687247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy po zamknieciu klapki w m2 zmienia sie okienko? chodzio przednia i ten otwór w niej, godzine i kto dzwoni?

Widziałem kiedys podobne roziwazanie w samsungu po zamknieciu klapki okienko pokazywało wszytskie najwazniejsze informacje w telefonie

Z góry dzieki za odzew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacobb

Nuklodem- polecam nillkin frosted ;)

Telefon lepiej trzyma sie w dloni, nie ma tak, ze telefon robi sie 3x wiekszy, grubszy i nieporeczny.... Naprawde wszystkim polecam :)

Wytapatalkane z D2303 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaś5

Również polecam etui marki Nillkin Pokrowiec etui SONY Xperia M2. Sklep IziGSM. Do nakładki w zestawie jest folia, a te z klapką ładnie się prezentują i chronią telefon w całości. Warto wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że etui postarczy na dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za nowe propozycje ale kupiłem już Case-mate Barely There - Etui Sony Xperia M2 (przezroczysty) - Elektronika - sklep Komputronik.pl i jestem mega zadowolony przeźroczysta (to o co mi chodziło najbardziej), telefon nie jest x razy grubszy, super leży w dłoni nie jest gumowe ani plastikowe nie umiem określić materiału i dobrze leży w dłoni nie mam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Jestem nowym użytkownikiem SONY Xperia M2 i mam pytanie. Jaka jest różnica między tanim etui takim za 10zł a tym trochę droższym za, np. 30zł? Czy warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić lepsze czy nie warto? Z góry dzięki za odp :)

P.S. Po głowie chodzi mi NILLKIN Etui SONY XPERIA M2 S50h D2305 2303 +FOLIA (4638538007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku warto dołożyć gdyż moje etui za 10 zł jest do wyrzucenia ;-) żona z kolei ma w stanie nienaruszonym to samo etui (telefon głównie nosi w torebce)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

farmersnk - lepiej kup Nillkin V - series, o ile jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi