Skocz do zawartości
Gamebook

Sony Xperia M2 etui, pokrowce, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

To jeszcze raz ja ;) A czy macie gdzieś może linka do tej nowej folii Shine - jak to wygląda, a lepiej czy gdzieś ktoś wypowiadał opinię po jej użytkowaniu choćby parę dni? Myślę że na początku to lusterko niezły bajer, ale wydaje mi się że tam rysy będzie dużo bardziej widać.

pzdr, wally

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Kupiłem identyczne etui i szczerze mówię Ci... Nie kupuj go! Nie ma wycięcia na głośnik (tzn ma takie małe, że połowę zagłusza), a wycięcia na mikrofon już nie ma i tragicznie działają w nim przyciski boczne. Folia 3mk da spokojnie sama radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qurter

aha a czy ta folia nie odpadnie gdy będę nosił telefon w kieszeni ? Bardziej jestem za jakimś etui tylko nie wiem czy kupić sobie etui gumowe na sam tył czy po prostu kupić taki pokrowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Folia 3mk w żaden sposób Ci nie odpadnie ;) Wiadome, że po jakimś tam czasie będzie trzeba wymienić, ale do tego czasu to pewno wymienisz telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qurter

aha a ile taka folia wytrzyma ? 2 lata wytrzyma ? I jaką folię byś polecił ? Bo chcę najlepiej na przód i tył. W Białymstoku dostanę taką folię ? Jeśli tak to czy od ręki by mi ją założyli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

2 lata to może nie wytrzymać przy jakimś bardzo intensywnym użytkowaniu telefonu. Ja polecam folie Rock, bo jest najbardziej wytrzymała i na pewno da radę. W Białymstoku dostaniesz takową folie lub zawsze możesz zamówić online. Co do zakładania, to chyba tak, ale nie jestem pewien. Wszystko znajdziesz na stronie 3mk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bucz

Ostrzegam chętnych na zakup szkła Nillkin na M2.

Egzemplarz który kupiłem miał źle wycięty otwór na głośnik. Najwyraźniej chińczyk położył odwrotnie folię na ploter.

Da się ją założyć, ale przykryta jest wtedy przednia kamera (może to i nie takie złe). Głośnik nie jest zakryty, ale otwór jest przesunięty w lewo ok. 5mm. Jak ktoś jest estetą, to może mu to przeszkadzać. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mogłem wcześniej napisać, ale zapomniałem... :rolleyes:

Kupiłem 3 zestawy folii: do mojej Xperii M2 solid (najlepszy zakup - w zestawie 2 x przód i 2 x tył), dla córki do Samsunga SIII mini solid(w zestawie 2 x przód) i dla żony HTC One M8 shine ( w zestawie 1 x folia "lustrzanka" ;) ). Dzięki 30% rabatowi zakup z przesyłką był opłacalny ze sklepu internetowego 3mk (taniej i pewniej niż na allegro). Montowałem je prawie miesiąc temu i napiszę co następuje.

GENIALNE FOLIE!! - jestem w szoku. Całe życie kupowałem i naklejałem te najtańsze i nigdy nie byłem zadowolony. Teraz kupiłem dzięki promocji 30% (dzięki 3mk za to, że dali kolejne 30% na następne zakupy - DZIĘKI). Muszę to napisać w ten sposób - wybaczcie:

KAŻDA ZŁOTÓWKA WYDANA NA TE FOLIE JEST DOBRZE WYDANA.

Czytałem wcześniej tutaj jak to z tymi paprochami jest w czasie naklejania folii i jak pracuje dust-fix i nie wierzyłem. Dopóki sam nie naklejałem folii - trzeba przyznać, że każdą folię montowałem około 30 minut, ale warto było się nadenerwować, aby ani jeden paproch nie znalazł się pod folią. Wygląda to super, folia shine u HTC mojej żony zrobiła mega furorę - każda koleżanka chce mieć tez takie "lusterko" :) . Po miesiącu folie wyglądają tak samo jak na początku. Dokładność folii to max 1 mm mniej jak ekran telefonu (oprócz galaxy sIII mini - tam więcej, ale chyba dlatego, że ekran na końcach się wygina).

Polecam - nie zawiedziecie się.

P.S. Oprócz tego co napisałem powyżej jestem dumny, że to polska firma i szczęśliwy, że mogłem dać zarobić polskiej firmie za tak znakomity produkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi